Vychází Svět filmu – „měsíčník nejen pro filmové gurmány“

svet_filmuV létě se na českém trhu objevil nový filmový měsíčník, za cenu 29 Kč nabízí informace ze světa filmu a plakát.

V červenci jste mohli na stáncích najít nový titul s názvem Svět filmu (s podtitulem „měsíčník nejen pro filmové gurmány„), koupit jej můžete i tento měsíc za cenu 29 Kč. V úvodníku Lubomír Káňa napsal: „Cenu opravdu hodláme ponechat a nejedná se o žádnou zaváděcí cenu či akci na dobu určitou. Naše vize je jasná, přinášet více než za dostupnou cenu filmový přehled aktuálních premiér na jednom místě, okořeněné rozhovorem, profilem, plakátem A3. statistikou návštěvnosti a informací ze světa hvězd.“

PSALI JSME: Časopis Premiere se loučí

Dvaačtyřicetistránkový magazín vychází na kvalitním papíře a na svědomí jej má vydavatelství Magicworkd s.r.o. Informace najdete jednak na webu časopisu Svět filmu, nebo na jeho profilu na Facebooku. V květnu loňského roku se s českým trhem rozloučil filmový titul Premiere a přesunul se pouze na web www.premiere.cz, od května letošního roku nebyl aktualizován. Aktuálně vychází časopis Cinema (Slavonia Press, spol. s r.o.)

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .