Svět motorů má nového šéfredaktora

autozavodnimaleSpolečnost Axel Springer Praha, vydavatel vedoucích motoristických časopisů a vlastník portálu auto.cz, dnes oznámila změnu na pozici šéfredaktora týdeníku Svět motorů.

Od 1. června 2009 přebírá vedení redakce zkušený Zbyšek Pechr, který dosud působil jako šéfredaktor deníku Sport ve společnosti Ringier. Vystřídá Ondřeje Běhala, jenž tuto funkci vykonával posledních 8 let a který se rozhodl využít nové profesní výzvy mimo vydavatelství Axel Springer Praha.

„Zbyška Pechra jsme si vybrali pro jeho profesní zkušenosti i renomé, které si na svých předešlých pozicích vybudoval. K velkým změnám koncepce Světa motorů není důvod, ale jsem si jistý, že redakční tým v čele s novým šéfredaktorem ještě více zvýší náskok před konkurenčními projekty a ještě výrazněji si upevní své postavení jasně nejprodávanějšího a nejčtenějšího motoristického časopisu v ČR.“ komentoval změnu Ivan Ševčík, generální ředitel Axel Springer Praha.

Zbyšek Pechr (*1956) působil dlouho jako sportovní motoristický novinář a pracoval v denících Svobodné slovo, Práce, Prostor, Blesk a Sport.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .