Přečtěte si zdarma speciál časopisu NG

natgeo_freeGALERIE UVNITŘ – U příležitosti Dne vody (22. března) nabídla anglická mutace časopisu National Geographic zdarma monotematické on-line vydání zcela zdarma.

Nejnovější (řadové) vydání National Geographic se věnuje jedinému tématu, název monotematického čísla „Water: Our Thirsty World“ (v češtině: „Voda: Náš žíznivý svět„) odkazuje na hrozbu nedostatku pitných zdrojů po celém světě. Možnost stáhnout si jej a přečíst zcela zdarma máte možnost až do pátku 2. dubna 2010.

Interaktivní on-line vydání National Geographic zahrnuje kompletní obsah tištěného čísla, které vyjde už příští týden a bude obsahovat i mapu světových toků. Navíc se čtenářům dostává fotogalerie, rolovací grafika včetně interaktivních animovaných map a časových os, videoprofily a další přidaný materiál.

Interaktivní vydání najdete přímo zde, pro on-line čtení je doporučen program Adobe Flash 10, v případě stažení budete potřebovat program Zinio Reader. Nové číslo bude k dostání i v České republice (jak v anglické, tak i české mutaci, tu vydává společnost Sanoma Magazines Praha). Vyjde 2. dubna, součástí bude samozřejmě též vkládaná mapa.

natgeowater_01

natgeowater_02

natgeowater_03

natgeowater_04

natgeowater_05

natgeowater_06

natgeowater_07

natgeowater_08

Nahlédněte s námi do připravovaného čísla. Pro zvětšení klikněte myší. Zdroj: National Geographic

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .