Pevnost s kvalitním papírem a novým webem

pevnostMěsíčník o fantasy a sci-fi přinesl v posledním dubnovém týdnu svým čtenářům hned několik vylepšení a novinek.

Květnové číslo časopisu Pevnost (5/2010), které vydává Pražská vydavatelská společnost, s.r.o., vyšlo na novém, kvalitnějším papíru (výjimkou jsou i nadále všité listy s povídkami, listárnou a rubrikou Dech draka). Přechod na jiný papír umožňuje kvalitnější tisk. Tato změna předznamenává přípravovanou změnu grafiky. Cena zůstává 55 Kč (resp. 125 Kč za časopis s knižní přílohou),

Součástí časopisu se stává nový seriál s názvem Mýty & legendy. Za tímto počinem stojí populární autor Petr Janeček. Příbližena bude i Fantastická historie, v aktuálním čísle přibližuje dobu třicetileté války v literatuře.

Především se však čtenáři časopisu Pevnost dočkali dlouho slibované nové internetové prezentace. Avizována byla již v lednovém čísle, komplikace ale donutily webamstery k odkladu spuštění verze. Nyní se můžete zaregistrovat do beta verze, web pevnost.cz prochází testovacím provozem a jsou vítány připomínky návštěvníků. Po registraci můžete diskutovat, zakládat různé skupiny, debatovat přímo s redakcí a VIP osobami (spisovateli, nakladateli a dalšími). Je tu také možnost publikovat své články nebo pozvánky na akce.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .