Magazín Realit od MF převlékl kabát

mf_logoOdborný měsíčník o realitním trhu u nás a ve světě z vydavatelství Mladá fronta a. s. prošel kompletním grafickým redesignem.

Titul Realit se na českém trhu prodává už 17 let, od ledna letošního roku přichází s novou grafickou úpravou obálky, od dřívějších vydání se liší mimo jiné také  novým layoutem i použitým fontem. Mezi dalšími novinkami jsou nové rubriky, samostatnou rubrikou se stává financování nemovitostí, výhledově se rozšíří nabízené informace z regionů či legislativy.

Váš ověřený zdroj informací z realitního trhu“, tak zní nové motto, k lepšímu obsahu má přispět také nově ustavená redakční rada složená z odborníků. „S novou podobou měsíčníku REALIT souvisí i chystané posílení distribuce v prodejních sítích. I nadále bude magazín k dispozici především v trafikách sítě RELAY a GECO, posílí se také přímá distribuce zejména směrem k odborné veřejnosti,“ dodává ke změnám Mladá fronta a.s.

Vydavatelství Mladá fronta také v předposledním únorovém týdnu představila nový vzhled internetových stránek www.mf.cz. Přinést má snadnější orientaci a nové rubriky.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .