Rádio Most vysílá živě přes internetový portál live.atlas.cz

radiotv22Praha (15. října 2004) – Broadbandový portál live.atlas.cz dnes spustil již 40. FM rádio.
Společnost Pozitiv, s.r.o. tak stále dosahuje viditelnějších úspěchů na českém mediálním trhu, dnes právě dosáhla 50% co se týče počtu vysílaných FM rádií přes internet. Vedle veřejnoprávního Českého rozhlasu SEVER je tak Radio Most prvním komerčním rádiem v ústeckém regionu, které si můžete kdykoliv pustit na live.atlas.cz živě přes internet. Vybrat si můžete ze tří proudů 16 kbps, 32 kbps a 64 kbps.

Radio Most je tak prvním rádiem v ústeckém regionu, které si můžete kdykoliv pustit na live.atlas.cz živě přes internet. Vybrat si můžete ze tří proudů 16 kbps, 32 kbps a 64 kbps.

„Vysíláním Radia Most rozšiřujeme naši působnost do regionu, ze kterého jsme zatím uživatelům portálu nemohli nabídnout k poslechu žádné rádio. Internetové vysílání tak zajišťujeme pro rádia téměř ve všech regionech České republiky,“ dodal ředitel společnosti Pozitiv, Martin Albrecht.

Pozitiv, s.r.o. si za dobu své působnosti na trhu vytvořil silnou a loajální skupinu uživatelů. Měsíčně portál live.atlas.cz navštíví přes 100 000 uživatelů, kteří jsou zcela jasně vyhraněni. Mezi jejich základní charakteristiky patří vysoká míra akceptace nových technologií, technických hraček, vyšší příjmy, dobré počítačové vybavení a hlavně vyšší znalost práce s internetem.

O společnosti Pozitiv, s.r.o

Společnost Pozitiv, s.r.o. se dlouhodobě zaměřuje na broadbandový obsah na Internetu. Provozuje internetové vysílání rádií a poskytuje řešení v oblasti streamingu a videa on demand se zaručenou kvalitou. Ve spolupráci s firmou Atlas.cz, a.s. provozuje největší broadbandový portál live.atlas.cz. Disponuje distribuovanou infrastrukturou pro 20 000 současně připojených posluchačů a diváků. Společnost Pozitiv, s.r.o. je též partnerem společnosti Microsoft v oblasti audio a video streamingu a je již třetím rokem Microsoft Windows Media Service Provider.
Více informací na http://live.atlas.cz

Marcela Buchtová

Pozitiv, s.r.o.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .