Zimní olympijské hry 2002 ve vysílání Českého rozhlasu

radiotv22Český rozhlas 1 – Radiožurnál nabídne svým posluchačům z dějiště Zimních olympijských her pestrou škálu informací. Prioritou bude především rozsáhlé zpravodajství. Aktuální výsledky se ve vysílání objeví každou hodinu, ráno se intervaly ještě zkrátí. Připraveny jsou také přímé reportáže ze všech zápasů českého hokejového týmu na olympijském turnaji, chybět nebudou ani rozhovory s účastníky her, portréty hvězd a další zajímavosti.

Zákulisí největšího sportovního svátku přiblíží ČRo 1 – Radiožurnál v seriálu pohlednic s názvem „Americký deník“ (každý den v 8.23, 15.45 a ve Sportžurnálu v 19.05), posluchači budou mít navíc možnost vyhrát zajímavé ceny v pravidelné tipovací soutěži (každý den v 16.50). Vysílání bude zajišťovat přímo na místě tým pěti redaktorů a dvou vysílacích techniků, kteří budou připravovat příspěvky i pro další stanice Českého rozhlasu.

Novinkou jsou zvláštní internetové stránky věnované ZOH v Salt Lake City. Už teď na adrese www.rozhlas.cz/olympiada najdou čtenáři mnoho zajímavých zpráv, ankety a také kvízy, v nichž si mohou vyzkoušet své znalosti. V okamžiku, kdy budou odstartovány soutěže, objeví se také aktuální výsledkové souhrny.

V Praze, 31. ledna 2002

René Zavoral
Oddělení komunikace
Český rozhlas

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .