Volejte řediteli v sobotu na ČRo 1 – Radiožurnálu

Další konfrontace se svými odpůrci čeká zítra na ředitelku ČRo 1 – Radiožurnálu Barboru Tachecí. Po televizní debatě a tiskové konferenci bude posluchačům odpovídat živě v pořadu Václava Žmolíka v sobotu od 11 hodin. Také v neděli budou na pořadu dne rádia – hostem pořadu Media a svět na ČT24 bude programový šéf Radia Impuls Jiří Korber.

„Celou hodinu bude Barbora Tachecí k dispozici posluchačům Českého rozhlasu 1 – Radiožurnálu, ráda zodpoví jejich dotazy a vyslechne si jejich názory,“ uvádí René Zavoral z oddělení marketingu ČRo. Po dobu vysílání pořadu může každý své dotazy a připomínky volat na čísla 221 552 155 a 221 552 255. V sobotu to bude 19. den, kdy Radiožurnál začal vysílat v novém schématu.

O jaké změny jde, o jaké půjde, o tom všem bude v sobotu 19. ledna od 11 do 12 hodin s moderátorem Václavem Žmolíkem na stanici ČRo 1 – Radiožurnálu mluvit Barbora Tachecí. Zatímco v debatě v Dobrém ránu ČT24 ostře diskutovala s nedostatečně připraveným moderátorem, na středeční tiskové konferenci byla k vesměs mediálním novinářům podstatně vstřícnější. Zítra ji tedy čeká další kolo obhajoby, tentokrát před řadovými posluchači.

Rozhlasovému vysílání, konkrétně mluvenému slovu a muzice (tedy dvěma nejčastěji kritizovaným změnám na ČRo 1 – Radiožurnálu) bude věnován i tradiční nedělník Media a svět na ČT24. Přestože se toto téma mělo probírat již předchozí neděli, přednost dostala sama ČT a její novinky v programu a vizuálu. Tuto neděli bude hlavním hostem programový ředitel Rádia Impuls Jiří Körber, kterého by měli doplnit programový ředitel Českého rozhlasu Richard Medek a hudební publicista Josef Vlček. Hlavním diskutovaným tématem bude česká hudba v českých rádiích, dále pak mluvené slovo v rozhlasovém vysílání. Pořad je vysílán v neděli 20.ledna v 16,35 hod na zpravodajském kanálu ČT24

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: