V Radiožurnálu zůstává hudba na vedlejší koleji

radiotv22Alex Švamberk – Novinky.czVe vysílání se opakují stále stejné písně, a to mnohdy po několik let. Dokola zní Rybitví od Yo-Yo Bandu, Tučného Poslední kovboj a Báječná ženská, či Slim Jim od Sexy Dancers, nebo Kalouskovy Hvězdy se mění. Skupina Buty zřejmě nikdy nenatočila jiné písně než Vránu, Františka, Mám jednu ruku dlouhou, Duj duj duj, Demáček, Tatu a Nad stádem koní. Podobně je tomu i u Chinaski či Lucie.
I v zahraniční produkci převažují skladby prověřené lety života v éteru i na deskách. Od Beatles pro jistotu zaznívají písně z jejich prvních alb. Rock stále představuje nebezpečí, o elektronice ani nemluvě.

Autor článku:

Komentáře (1)

  1. tomasra

    Hudba na Radiožurnálu, stále stejný HNUS !!! Denně stejné odrhovačky!! Absolutně popírá jakoukoli historii především domácí hudby! Není určena pro poslechovou skupinu 30-50, které zajímají kvalitní a vyvážené informace, jaké RŽ poskytuje. Mnoho stížností z mnoha stran a nic se neděje! Kdybych věděl jaký buzík na RŽ programuje hudbu, pověsil bych ho za kule do průvanu, hajzlíka a s ním i další šmejdy z ČRo, kteří mu jeho čuňárnu schvalují. Je to za trest poslouchat!!! Když mě zajímají uváděné informace a považuji je za kvalitní, které jinde nejsou, proto nadávám, trpím a rozčiluji se při poslechu odrhovaček, hekaček, Hrůzů, Xindlů, Marků Zatracených, Kryštofů atd., jako kdyby jiná hudba neexistovala a my byly národ bez minulosti – co Čech to muzikant jaksi proto hajzlíka neplatí, pravděpodobně přihřátého debila.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .