V Praze zazní vánoční poselství Českého rozhlasu

radiotv22Vánoční nadílku letos přinese Český rozhlas nejen ve svém vysílání, ale také netradiční speciální akcí, kterou pro své posluchače a příznivce připravil ve spolupráci s  Městskou částí Praha 3. Akce s názvem „Vánoční poselství Českého rozhlasu“ se uskuteční v sobotu 15. prosince 2001 od 14 hodin v Praze na náměstí Jiřího z Poděbrad.

Se svým vánočním poselstvím přijdou a v rámci odpoledne vystoupí Leona Machálková, Ivan Hlas, Václav Neckář, Daniela Šinkorová, Dan Kohout Band, Dobrý večer Quintet, Schovanky, Pomáda a Nové Apollo.

Role moderátora připadne Aleši Cibulkovi. Na pódiu se spolu se svými hosty představí i šéfredaktoři jednotlivých stanic a další představitelé Českého rozhlasu.

U příležitosti této akce mohou návštěvníci a diváci 15. prosince od deváté hodiny ranní do sedmnácté hodiny odpoledne darovat hračku pro handicapované děti z dětských domovů, a to přímo na náměstí Jiřího z Poděbrad vedle pódia u speciálně označeného vozu Českého rozhlasu.

Zváni jsou všichni, kteří chtějí s Českým rozhlasem prožít kouzelnou předvánoční atmosféru. Vánočním poselstvím Českého rozhlasu je štěstí a láska pro všechny!

V Praze dne 13. prosince 2001.

Mgr. René Zavoral
Oddělení komunikace
Český rozhlas

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .