Tým Limonádový Joe skončil, vysílání pokračuje

radiotv22K dnešnímu datu, tj. 27. září 2000, krátce po 10 hodině dopolední ukončil tvůrčí tým rádia Limonádový Joe svou spolupráci se společností Barrandov FM a opustil vysílání na pražské frekvenci 90,3 FM. Tvůrčí tým rádia má v úmyslu co nejdříve navázat na dosavadní vysílání novým projektem, který bude představen 5. října. Na frekvenci 90,3 FM tedy od dnešního dne Pražané uslyší program, který nemá žádnou spojitost s dosavadním projektem rádia Limonádový Joe.

Tým vedený Ovarem Šerifem (dramaturg Dušan Všelicha), jehož členy jsou například Mistr Kalina (herec Tomáš Hanák), Lucian Krutomluv (divadelník L. Tuček), Olaf Lávka (režisér a politik O. Kužílek), Dr. Vinetú (herec J. Macháček) a další známé osobnosti, vytvořil v éteru koncept divadelně pojatého rozhlasového programu, který bavil posluchače po více než čtyř a půl roku. Vysílání založené na dialogu, humoru a mystifikaci, si získalo poměrně široký okruh až 40 tisíc posluchačů denně.

Důvodem odchodu jsou dlouhotrvající neřešené vlastnické a manažerské poměry společnosti Barrandov F.M. a.s. (držitelem vysílací licence), neplnění autorskych smluv vůči tvůrcům, nedodržování licenčních podmínek a právních předpisů.

Převzato z magazínu Media & Marketing.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .