To nejlepší najdete na Fóru PENÍZE 2004

radiotv22ABradio mediálním partnerem letošního ročníku

Ve dnech 14. – 16. dubna 2004 se bude konat ve Střední hale Průmyslového paláce na pražském Výstavišti v Holešovicích již 3. ročník Fóra pro vaše finance PENÍZE 2004. Akci pořádá společnost pdMEDIA, s.r.o. Specifikem akce je, kromě jiného, také přímý audiovizuální přenos snímaný třemi kamerami, uskutečňovaný po celou dobu konání a šířený po internetu. Přenos zajišťuje AB radio a.s.
Po tři dny se přímí účastníci i ti, kteří si vyhledají na adrese www.zlatakoruna.info audiovideo přenos, mohou seznamovat s finančními produkty, které nabízejí banky, stavební spořitelny, pojišťovny, penzijní fondy, ale také investiční a leasingové společnosti. Na Fóru PENÍZE, které je jediným finančním veletrhem u nás, se opět představí to nejlepší, co finanční trh v současné době nabízí. Jedná se převážně o oceněné produkty, které hodnotí a vybírají přední odborníci v rámci soutěže Zlatá koruna.

Zlatá koruna, soutěž o nejlepší finanční produkty roku, se letos koná teprve podruhé a již za tuto krátkou dobu si získala renomé u odborníků i veřejnosti. Letošní ročník zaznamenal první rekord. Přihlášeno bylo přes 200 produktů, což je dvakrát více než loni. Také oceněných bude letos více, neboť v soutěži se tentokrát objevily i produkty určené pro malé a střední podnikatele. Pro toho, kdo hledá nejvhodnější produkt a nemá možnost podrobně studovat rozsáhlou nabídku desítek finančních ústavů, je Fórum PENÍZE ideální příležitostí, jak se nechat inspirovat a zvolit pro sebe a pro své finance nejoptimálnější řešení.
Zajímavou konfrontaci k názorům odborníků poskytuje hlasování veřejnosti o nejoblíbenější finanční produkt roku. Loni s převahou zvítězilo Pojištění pro případ ztráty nebo krádeže platební karty z nabídky ČSOB. A jak to dopadne letos? O tom můžete rozhodnout i vy. Veřejné hlasování probíhá až do 5. dubna na finančním serveru www.zlatakoruna.info. Pro účastníky hlasování jsou připraveny volné vstupenky na Fórum PENÍZE, na vylosované čekají letenky ČSA do evropských destinací podle vlastního výběru. Ještě je tedy čas zkusit své štěstí.

Letošní Fórum PENÍZE se bude konat pouhých čtrnáct dnů před naším vstupem do EU a tomuto tématu, zejména ve vztahu k financím, se bude věnovat také bohatě obsazené diskusní fórum. Odborníci z různých oblastí vysvětlí, jaké změny nás od 1. května 2004 čekají a v otevřené diskusi se bude hovořit o tom, jaké klady a zápory nám členství v EU přinese. Ne všechny informace, které se k nám prozatím dostaly, byly úplné a dostačující. Právě na ně se diskusní fórum zaměří a pokusí se na co nejvíce těchto otázek odpovědět. Do diskuse může vstoupit se svými dotazy každý návštěvník. Pokud na Fóru právě nebudete a chcete, aby vám nic důležitého neuniklo, můžete diskusní fórum sledovat průběžně prostřednictvím ABradia v přímém internetovém přenosu. V přímém přenosu můžete být také účastníky slavnostního předávání cen Zlaté koruny, které proběhne 14. dubna 2004 od 10 hodin při příležitosti zahájení Fóra PENÍZE.

Vyhlašování vítězů Zlaté koruny je jen jednou z přitažlivých částí Fóra PENÍZE. Letošní ročník nabízí zajímavých témat mnohem více, takže návštěva na Výstavišti nebude rozhodně ztraceným časem. Lze ji navíc příjemně spojit s prohlídkou výstav Interkamera a Pragoalarm/Pragosec, které souběžně s Fórem PENÍZE 2004 probíhají. Umožňuje to jednotné vstupné na všechny tyto akce.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .