Tisková zpráva RRM

radiotv22Cambus Frekvence 1 v Prostějově
10. dubna vyjela Frekvence 1 za posluchači do Prostějova a přivezla jim nejen úsměv, ale i Miloše Pecháčka se spoustou soutěží a Miro Žbirku se spoustou písniček. V rámci Cambusu vystoupila i místní studentská kapela Klezmer Quartet. Byla zima a pné náměstí, jako prý už dlouho ne.

V květnu dorazí Cambus Frekvence 1 do Opavy, tentokrát s Petrem Lesákem, Ivanem Vodochodským a skupinou Čechomor.

Změny v éteru!
Vedení Frekvence 1 a pánové Aleš Háma a Jakub Wehrenberg  alias Knedlo a Zelo se dohodli na přerušení spolupráce. Na Frekvenci 1 oba prožili neuvěřitelných sedm let. Kdyby se spočítaly jejich výstupy v éteru, vydalo by to na několik měsíců nepřetržitého vysílání: zůstalo za nimi více než sto Cambusů, stejné množství Písniček za trest a k tomu ještě hodinový zábavný pořad každý všední den.

„V současné době vystupujeme v muzikálu Olympic aneb jak se lítá vzhůru a v divadle ABC,“ říká Jakub Wehrenberg. „Báli jsme se, že spadneme do stereotypu, chceme se věnovat novým věcem. Nevylučuji ale, že se jednou v budoucnu do rádia vrátím,“ dodává Aleš Háma. Ve  vysílání je teď výběr nejpovedenějších telefonátů pod názvem „Perly Knedla a Zela aneb To nejlepší z našich škeblí“.

Lásky Frekvence 1
1. máje  ladí Frekvence 1 na lásku.  Kuriózní či romantické příběhy o setkáních vpravdě osudových zazní každou květnovou středu – autoři čtyř nejlepších příběhů získají zájezd pro dva k moři.

Pavel Renčín,
Regie Radio Music

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .