S Čechem po Čechách na Radiu Blaník

radiotv2Populární televizní moderátor Valdimír Čech se brzy objeví také na rozhlasových vlnách. Do svého týmu ho zlákala nejúspěšnější regionální stanice v Česku, Radio Blaník. Na této stanici bude Čech od 2. února uvádět cestovatelský pořad S Čechem po Čehcách. Serveru RadioTV to potvrdil programový šéf Blaníku Petr Král.

Vladimír Čech, který byl v anketě Anno několikrát vyhlášen mužem roku TV Nova, je veřejnosti znám především z pořadu Chcete být milionářem, který moderoval téměř tři roky. Na Radiu Blaník se ovšem poprvé objeví v roli rozhlasového moderátora.

Pořad s Čechem po Čechách bude vysílán každý den dopoledne po desáté hodině a bude věnován převážně cestování. Od úterka do neděle bude mít Čech kratší vstupy a každé pondělí proběhne jakési shrnující finále, kdy se Čech v éteru objeví na celou hodinu.

Ve svém pořadu bude Vladimír Čech formou nápověd představovat každý týden některé české město nebo místo. Chybět nebudou osobní zážitky a historky z jednotlivých oblastí naší republiky. „Málokdo ví, že Vladimír Čech procestoval snad každý kout České republiky. Když jsme se na začátku příprav pořadu bavili, tak bylo neuvěřitelné, jak ke každému místu, na které přišla řeč, dokázal Vladimír vychrlit nějaký zážitek nebo postřeh,“ vzpomíná Tomáš Pancíř.

S pořadem Vladimíra Čecha bude každý týden spojena soutěž – jeden posluchač získá vždy auto s plnou nádrží benzínu na víkend. „Jsem rád, že budu moderovat zrovna na Blaníku, protože tohle rádio se mi líbí a sám ho poslouchám,“ dodává Vladimír Čech.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .