Rozhlasový zápisník 06/07

Tento týden bude sice rozhlasový éter plný svátku Svatého Valentýna, ale najdou se i čestné výjimky. Díky elektromagnetickému vlnění můžete být v Londýně při udělování Brit Awards, či se pořádně nadlábnout se svou láskou nebo rovnou s celou třídou. Pokud ve středu přeci jen Sv. Valentýnovi podlehnete, tak se můžete líbat třeba v Řetězu polibků.

Expresradio
Tento týden bude na Expresradiu ve znamení Brit Awards. Expresradio přinese ve svém vysílání ve středu od sedmi večer live přenos z udělování těchto prestižních cen. Roman Ondráček s Milošem Pokorným budou při té příležitosti rozdávat každý den ve WOW britská cédéčka.
Nejen zamilovaní můžou v Breakfast Clubu vyhrát Valentýnskou snídani. Albem týdne je Back to Black od Amy Winehouse.

Rádio 1
V úterý vystoupí v pražském klubu Roxy legendární finští démoni Leningrad Cowboys. Ještě před tím si však přijdou v 11:40 povídat do vysílání Rádia 1.

Radio Hey Brno
Petr Gracias a Martin Kudlička budou tento týden v Rock Café (pondělí až neděle od 20:00) probírat výborné album kytarového velmistra Joe Satrianiho – Super Colossal. V neděli po 22té jej pak Hey nabídne celé v rámci Alba týdne. Za svými posluchači vyrazí Hey v pátek, kdy v rámci Metalhey Live zavítá Radim Koziel do karvinského Hard Café. Vystoupí kapely Ador Dorath, Disfigured Corpse, Boycott a Galactic Industry.

Radio Olympic
Až do konce února se bude ve svém Oldies archivu přehrabovat Petr Vondráček. Známý zpěvák, kytarista, pianista, frontman skupiny Lokomotiva vám z něj bude každý všední den v 8:15 a ve 14:30 pouštět ty největší rock and rollové pecky.

Rádio Krokodýl
Ve středu 14. února se v 17:17 celý svět zastaví. Éterem totiž zazní The Power of Love od Celine Dion a všichni zamilovaní se na sebe vrhnou a vytvoří Řetěz polibků Rádia Krokodýl. Svatý Valentýn obsadí celé středeční vysílání Krokodýla. Posluchači se mohou těšit na tipy na nejrůznější dárky, originální valentýnská překvapení a řadu zajímavých informací o tom, co je to vlastně polibek. To vše zabalené do těch nejsladších zamilovaných hitů.

Fajn Rádio
Pražské Fajn Rádio pokračuje ve svém promotion Fajn Svačina. Pokud porazíte své soupeře v šíleném testu profesora Igora můžete vyhrát fajn svačinu pro celou třídu. Prachy na ruku se vyhrávají ve Fajn ruletě.

Ráááádio Impuls
Václavu Moravcovi
se tolik stýskalo po rozhlasovém mikrofonu, že se rozhodl do rádia vrátit. Na Ráááádiu Impuls startuje 5. března jeho nový diskusní pořad Impulsy Václava Moravce. Bude se vysílat od pondělí do čtvrtka v podvečerním čase od šesti do půl sedmé. Podobnost s časem vysílání Pressklubu Jana Tuny na Frekvenci 1 prý není čistě náhodná.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .