Rádio OK slaví v tomto roce 10. narozeniny.

abradiotv22Rádio OK, nejposlouchanější regionální rozhlasová stanice východních Čech má pro své posluchače v tomto roce několik krásných dárků. V tomto roce slaví své 10. narozeniny, a proto chce poděkovat svým posluchačům za dosavadní věrnost. Od tohoto týdne startujeme v našem vysílání s novým pořadem „Vzpomínky českých a slovenských hvězd na východní Čechy“. V něm budou známí čeští a slovenští herci a zpěváci vzpomínat na své návštěvy východočeského regionu. Posluchači se s novým pořadem budou setkávat vždy v pátek ráno po sedmé hodině a v pondělí odpoledne v repríze.
Druhý týden v únoru mohou posluchači na Rádiu OK vyhrát luxusní večeře nejen pro ty „zamilované“. V březnu nabídneme v našem vysílání soutěž o velké jarní úklidy zdarma!

Vrcholem oslav 10. výročí Rádia OK by ale měl být velký narozeninový Festival plný pohody. Na konci června se mohou všichni, kteří mají rádi dobrou náladu a české písničky, těšit na dvoudenní akci, na které vystoupí skupina Lucie se symfonickým orchestrem, dále pak Karel Gott, Hana Zagorová, Věra Martinová, Jakub Smolík, Miroslav Žbirka, Martha, Wabi Daněk, Miloš Dvořáček, skupina Jam and Bazaar a dlaší! Festival se bude konat na konci června v Hradci Králové a Rádio OK chce oslovit své posluchače z celých východních Čech. „Troufáme si tvrdit, že tolik hvězd na jednom pódiu ještě ve východních Čechách nevystoupilo. Pro naše posluchače by to měl být ten nejkrásnější dárek za desetiletou věrnost,“ dodal vedoucí vysílání Rádia OK Daniel Rumpík.

Rádio OK samozřejmě chystá další překvapení. To vše by mělo dohromady vytvořit ten nejpříjemnější narozeninový koktejl.

Daniel Rumpík

vedoucí vysílání Rádia OK 93.9 a 103.4 FM.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .