Rádio Limonádový JOE odstartovalo v kabelech UPC

radiotv22Praha 8. dubna 2002 – Rádio Limonádový JOE zahájilo k dnešnímu dni zkušební vysílání v pražských kabelových sítích společnosti UPC Česká republika, a. s. Rádio přichází s pozměněným profilem, zvukovou grafikou a s novým logem. Vedle nových nabízí svým posluchačům vedle nových i původní osvědčené programy. Rádio vysílá 24 hodin denně na frekvenci 104, 6 FM.

Rádio Limonádový JOE je tak první plnoformátové rádio, které jako jediné z pražských rozhlasových stanic nemá svůj vlastní terestrický kmitočet a vysílá výlučně po internetové a kabelové síti.

„Zařazením programu Rádia Limonádový JOE do pražské kabelové sítě jsme chtěli naše předplatitele upozornit na skutečnost, že součástí jakékoliv služby naší společnosti, ať už internetové nebo televizní, je i nabídka špičkových rozhlasových programů. Zároveň jim chceme nabídnout rádio, na které byli zvyklí a které si oblíbili, v novém, exkluzivním balení,“ prohlásil u této příležitosti František Malina, tiskový mluvčí společnosti. Malina rovněž upozornil,že zákazníci UPC Česká republika, a. s. samozřejmě za rozhlasovou nabídku nic neplatí.

„Jsem rád, že od 5. dubna posluchači rádia Limonádový JOE znovu uslyší své oblíbené rádio nově již pod upraveným názvem „Limonádové RádiJO“, řekl Miroslav Pýcha, ředitel rádia. „Tímto krokem začínáme naplňovat naši dlouhodobou strategii – vytvořit a provozovat na území Prahy formátově ojedinělou a posluchačsky exkluzivní rozhlasovou stanici, která by měla být pro své příznivce k dispozici nejen po stále oblíbenější internetové a kabelové síti, ale v budoucnu – jak stále pevně věřím – i prostřednictvím terestrického kmitočtu.

Miroslav Pýcha
František Malina

RadiJo
Programová skladba – (stručný popis jednotlivých pořadů)

* Rádi JO? – Ranní program s dvojicí moderátorů a občasnými hosty ve vysílání tvořený na základě vlastní invence a kreativity jednotlivých protagonistů (převážně herců pražských malých scén (Studio „Y“ a další). Jednotlivé moderátorské dvojice si připravují své vlastní rubriky, soutěže pro posluchače a další zábavné prvky vysílání.

* Pozitivní zprávy – Přehledné, stručné bloky zpravodajství postavené na aktuálním dění doma i v zahraničí, avšak zpracované zajímavou originální formou, doplněno pravidelným aktuálním informačním servisem z hl. města.

* Dotyky – Zajímavou formou zpracované pondělní rozhovory s nejrůznějšími známými lidmi – připravuje Mladen Marilovič pro pondělní brzké odpoledne

* Zpětné zrcátko – Hodinový pořad o hudbě a s hudbou 50 let

* Neumětel v Čechách a Vy – Pořad o české rockové, alternativní scéně s pravidelnými hosty

* Filmové ucho – Hudební pořad. Filmové ucho je přehlídkou filmových sound tracků.

* JO to je jazz – pravidelné noční jazzování

* Houpací křeslo – přehlídka pohodové hudby pro podvečerní posezení. Nová muzika pro staré křeslo. (Jiří Štefl)

* Esoterické okénko – záhady, mystika, psychotronika, tajné dějiny hudby, alternativní metody medicíny a další témata! – to vše v pravidelném večerním pořadu o záhadách a mystických záležitostech dnešního světa – doplněné esoterickou a pohodovou hudbou.

* Páteční „happy“ párty – pravidelný živý pořad s hudebními skupinami a DJi, mnohdy s atmosférou živého koncertu ve studiu.

* JO, to je paráda! – netradiční hitparáda v rádiu

V případě zájmu o bližší informace prosím kontaktujte: František Malina, ředitel PR, Závišova 5, 140 00  Praha 4 – Nusle, tel: 02/61107136, Fax 02/61107109, e-mail: frantisek.malina@upc.cz nebo Miroslav Pýcha, ředitel společnosti JOE Media s.r.o. Polská 6, Praha 2, tel. 22 25 4 349, mobil: 0608/504 525, e-mail: mp@radiJO.cz

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .