Radio City: Hra Holka na vdávání

radiotv22V pondělí 28. dubna 2003 začíná na rádiu City 93.7 fm velká osudová hra Holka na vdávání.
Rádio City v jejím průběhu zajistí formou rozhlasového vysílání vybrané ženě seznámení s mužem, kterého si vysnila a zorganizuje svatbu, hostinu, svatební cestu a poskytne novomanželům rok bydlení v zařízeném bytě v Praze zdarma!

Do hry „Holka na vdávání“ se mohou přihlásit všechny ženy, které jsou svobodné, nemají stálého partnera a chtěly by se vdát. Nejsympatičtější z přihlášených představí rádio City posluchačům ve vysílání, na webových stránkách www.radiocity.cz a v deníku MF Dnes. Sami posluchači pak prostřednictvím SMS zpráv rozhodnou, která z nich se stane Holkou na vdávání.

Holka na vdávání bude mít ve vysílání stanice víc prostoru než kterákoli hvězda. Tolik, aby co nejlépe prozradila jaká je a nastínila, po jakém muži touží. Všichni pánové, jenž Holka na vdávání zaujala, se pak mohou ucházet o její ruku.

S vybranými třemi nápadníky stráví Holka na vdávání společný víkend na horách, plný zábavy i zátěžových momentů. Den po návratu se bude muset Holka na vdávání rozhodnout, kterého z nich vybrala za svého vyvoleného.

Pak už přijdou na řadu seznámení s rodiči snoubenců, výběr svatebních šatů i snubních prstýnků. Rádio City rovněž zajistí všechno, co ke správné svatbě patří, jako exkluzivní obřad v balónu nad Prahou, hostinu a svatební noc v luxusním hotelu a romantickou svatební cestu. A aby mohli v budoucnu společně sdílet stůl i lože, pronajme jim rádio City na první rok manželství zařízený byt 2+1 v Praze.

Všichni ostatní budou mít jedinečnou příležitost sledovat výběr Holky na vdávání, napínavé seznámení a svatbu v přímém přenosu ve vysílání rádia City 93.7 fm.

Nová osudová hra Holka na vdávání startuje v pondělí 28. dubna.

Jiří Körber

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .