Rádia Kiss Delta a Jizera na internetu

radiotv22Společnost AB radio, a.s., která již čtvrtým rokem šíří rozhlasové vysílání po internetu, zahájila dnem 1. března přenos dvou dalších regionálních rádií do celého světa.

Firma tak navázala dalším počinem na svou tradici, kdy byla jedna z prvních, která uváděla tento produkt na trh České republiky a po technické stránce jej nemálo zdokonalila. Adam Křikava, generální ředitel, hodnotí situaci takto: „Tímto krokem jsme zvýšili počet námi šířených terestrických rozhlasových stanic na 33. Z toho je 13 zahraničních, počínaje Španělskem, přes Německo, Maďarsko, Slovensko až po Polsko. Není se čemu divit, vždyť v poslouchanosti a v technické kvalitě patříme k předním v Evropském měřítku. Naši nabídku jsme, oproti jiným, rozšířili i o rychlost přenosu 128 kbps.“

Ještě několik faktických údajů. Obě rádia patří k nejposlouchanějším v regionu okolí Mladé Boleslavi. Rádio Kiss Delta 92,9 FM se sloganem „NEJNOVĚJŠÍ HITY NONSTOP oslovuje mladé posluchače od 19 do 29 let. Průměrná délka poslechu rádia je více než tři hodiny. Rádio Jizera 105,7 FM, tedy „RÁDIO, KTERÉ ŽIJE S VÁMI“, je zaměřeno na věkovou skupinu od třiceti let. Přináší aktuality z regionu, dopravní zpravodajství a zábavné pořady. Vše je podbarveno klasickými, zejména českými hity 70. a 80. let. V průměru je posloucháno více než čtyři hodiny.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .