Petr Laštovka: Hudební speciály jsou výhradně autorskými pořady našich lidí

radiotv22Rád bych ujistil všechny posluchače Rádia Sázava a taktéž neúnavné přispěvatele serveru Radiotv.cz, že hudební speciály jsou výhradně autorskými pořady oněch lidí, kteří je zároveň uvádějí.

Pondělní Báječná 80, dělá moderátor Sázavy a dlouholetý DJ Láďa Ghitan. Protože diskotéky hraje mnoho let a 80′ léta jsou jeho oblíbená, neváhal a pořadu se ujal s velikým zaujetím.

Roman Myška si vzal za své úterky s rockovým pořadem Rock pokaždé jinak. I jeho přehled v oblasti rockové muziky je jen stěží překonatelný. Věřím, že to bude i nadále dokazovat.

Na středeční jazzový speciál s názvem Středa – jazzu je třeba, jsme angažovali opravdovou jazzovou zpěvačku. A Barbora Řeháčková se ho ujala s opravdovou grácií. Tato mladá talentovaná a velmi dobře vyvinutá dívka působí z éteru stejně tajemně a možná až démonicky jako na pódiu.
Čtvrtky si přivlastnila Veronika Rážová a opět nemusím dodávat, že se jedná o její práci a pečlivou přípravu. Novinky nejen v éteru jsou totiž jejím koníčkem.

No a páteční Zkus blues? Martina Dostálová, ano, ta co jezdí až z Karlových Varů, je totiž také z muzikantské rodiny. Její bratr je výborný bluesový instrumentalista Lukáš Pánek a Martina, jek je slyšet, má blues také hodně pod kůží.

Petr Laštovka

Rádio Sázava

www.sazava893.cz

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .