Nová soutěž rádia RMF FM s Playboyem

Holky které probouzejí je název soutěže pořádané rádiem RMF FM ve spolupráci s polskou verzí časopisu Playboy. Hlavní cenou pro vítězky je nafocení fotoseriálu právě pro časopis Playboy.

Nejposlouchanější polská rozhlasová stanice RMF FM, o které jsme už na radiotv.cz několikrát psali, připravila pro své posluchače novou soutěž. Zúčastnit se sice mohou jen posluchačky, ale troufám si tvrdit, že bude zajímavá především pro její posluchače.
Soutěž se jmenuje Dziewczyny, które budzą a je součástí rozhlasové ranní show Wstawaj Szkoda Dnia. Hlavní cenou v soutěži je nafocení fotoseriálu pro polskou verzi časopisu Playboy a vstupenka do světa showbyznysu.

Stejně jako u jiných podobných soutěží jsou pravidla poměrně jednoduchá. Přihlásit se může každá plnoletá posluchačka tak, že vyplní na internetových stránkách rádia krátký formulář a přiloží fotografii svého obličeje a postavy v plavkách. To vše do dvacátého února. Na začátku března pak porota složená z moderátorů ranní show a zástupců polského Playboye vyhlásí vítězky. Těch může být v závislosti na počtu přihlášených a následném rozhodnutí poroty až pět. Soutěž je silně promovaná jak ve vysílání rádia, tak i na stránkách polského Playboye.

Pro časopis Playboy to není první spolupráce s rozhlasovými stanicemi. V devadesátých letech byla v USA velmi populární soutěž o nejvíce sexy rozhlasovou moderátorku. Finalistky pak nafotily fotoseriál a čtenáři vybírali vítězku. Byla to jednak příležitost pro účastnice prosadit se v této branži, ale i velká reklama pro jejich mateřská rádia. Soutěž se ale po počátečním úspěchu poněkud zvrtla, když ambiciozní šéfové rádií s vidinou úspěchu v této soutěži neváhali angažovat nové atraktivní moderátorky. Ve skutečnosti se však jednalo o profesionální modelky, jejichž jedinou pracovní náplní bylo co nejlépe se umístit v této soutěži a tak udělat reklamu „svému“ rádiu.

Playboy má rovněž svoji rozhlasovou stanici na satelitní platformě Sirius Satellite Radio.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .