Nebezpečné promo: pár se líbal 42 hodin bez přestávky

Radio Kiss Hády uspořádalo přesně na Valenýna „Soutěž o nejdelší polibek“. Pravidla byla jednoduchá: neodlepit svoje rty od sebe a líbat se a líbat se … Bez přestávky na jídlo či toaletu. Hlavní cena pro vítězný pár: 150 000 korun.

Radio Kiss Hády uspořádalo na Valentýna „Soutěž o  nejdelší polibek“. Soutěž byla zahájena přesně 14. února v Nákupní Galerii Vaňkovka v Brně. Na startu bylo celkem 40 párů. Vedle smíšených párů se v soutěži objevily i 1 pár dívek a 1 pár mužů.
Soutěž měla jednoduchá pravidla: ústa se nesměla ani na jedinou sekundu oddělit od sebe, soutěžící nesměli na WC, pít a jíst mohli přes slámku a to tak, aby se rty neoddělily. Zároveň musely páry plnit pokyny moderátora na místě – tančit, hýbat se apod. Cenou pro vítěze bylo 150 000 korun. Žádná cena pro druhé či třetí místo, vítězný pár bral všechno.

Po celou dobu akce Radia Kiss Hády probíhal doprovodný program – ve středu v 18.00 hodin vystoupil Vlasta Horváth a po něm tanečník Yemmi. Ve čtvrtek večer byly ve hře už jen dva páry a v pátek nad ránem byli známi vítězi. V soutěži o nejdelší polibek Radia Kiss Hády bylo dosaženo času 42 hodin a 30 minut. Byl tak překonán rekord z Ostravy z roku 2000, kdy zvítězily 2 dívky, které se nepřetržitě líbaly 34 hodin a 21 minut. Podle informací z Rádia Kiss Hády se vítězný pár líbal skutečně nepřetržitě bez jediné přestávky.

Podle Televize Nova se vyvrcholení soutěže neobešlo bez asistence lékařské záchranné pomoci. Druhý finalista totiž po více než čtyřiceti hodinách zkolaboval a musel být odvezen do nemocnice.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .