Mirka Čejková a Petr Lesák na Radiu Impuls

radiotv22V rámci inovovaného programového schématu se ve vysílání Radia Impuls objeví dvě známé osobnosti známé z televizních obrazovek – několikanásobná moderátorka roku Mirka Čejková a bývalý hlasatel ČT Petr Lesák. Serveru RadioTV to potvrdila programová ředitelka Radia Impuls Hana Andělová.

Bereš to?

Poté, co počátkem srpna Impuls opustil pozici nejposlouchanější stanice a dotáhla se na něj i třetí Frekvence 1, přistupuje jeho vedení k inovaci programu. Poprvé ve své historii Impuls od pondělka zásadně promění své denní schéma. Ranní show Honzy Daňka (05-09) zůstává beze změn, ale do dopoledního vysílání se vrací Hanka Kousalová (09-12) známá např. z televizního TV Prima V trní. Odpolední vysílání zahájí Pepa Vinař (12-15) a dokončí Magdaléna Nikodémová (15-18). Podvečer zůstává Michaelu Hovorkovi (18-21).

Práve v dopoledním bloku Hanky Kousalové se od poloviny září bude pravdielně objevovat Mirka Čejková, která je považována za nejlepší moderátorku hlavních zpravodajských relací u nás. Jejich společný pořad nazvaný Bereš to? aneb živor Mirky Čejkové a Hanky Kousalové nám stručně přiblížila programová ředitelka Hana Andělová. „Obě moderátorky budou každý den debatovat o jednom známém citátu a rozebírat, zda se na jejich životy hodí nebo ne.“

Hrejte si!

Ve vysílání Impulsu se bude od října mnohem častěji objevovat také hlasatel České televize Petr Lesák. Po více než čtyřech letech totiž na Impulsu končí Ladislav Paseka a Lesák převezme právě jeho bulvární rubriku Impuls Extra. O jeho bulvárních předpokladech nelze pochybovat neboť už dva roky zásobuje řadu lokálních rádií svým pořadem Celebrity Show.

A na závěr jedna hudební změna. Impuls zcela opouští koncept tradičních písní na přání s věnováním, které se vysílaly každý večer od osmi do devíti. Místo něj zařadí interaktivní SMS pořad Hrejte si, který bude uvádět Michael Hovorka vždy s jedním zpěvákem nebo zpěvačkou. „Posluchači budou moci pětkrát za hodinu volit ze dvou nabízených písní formou SMS zpráv a toto hlasování bude prokládáno rozhovory Michaela Hovorky s hostující celebritou,“ dodává Andělová.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: