Lásky s Frekvencí 1

radiotv22Od května probíhá na Frekvenci 1 nová soutěž.  Posluchači zasílají do rádia romantické či kuriózní příběhy o  tom, jak se potkali a seznámili. Tyto příběhy vyhodnotí porota složená ze známých osobností a zástupců vedení rádia. Během čtyř květnových střed zazní v rádiu mezi 16. a 17. hodinou vítězné příběhy, jejichž autoři získají týdenní  letecký zájezd pro dvě osoby k moři, s odletem v nejbližším květnovém termínu.

„Frekvence 1 je rádio dělané s láskou. Nemělo by tedy být překvapením, že hodláme svátek lásky jaksepatří oslavit,“ říká Barbora Tachecí, programová ředitelka rádia. „Celý první květen se ponese v duchu lásky a program bude přizpůsoben tomuto tématu. Dobré kafe si láskou osladí Petr Novotný, Klub Frekvence 1 navštíví Ivanka Devátá, která umí o lásce vyprávět s humorem a nadsázkou. Chybět nebude ani pravidelná poradna dr. Plzáka – tentokrát pro zamilované. V 16.00 bude oznámen první výherce soutěže Lásky s Frekvencí 1. Večer se objeví v pořadu Na cestě speciální prvomájová seznamka,“ dodává dramaturgyně Frekvence 1 Barbora Lukášová.

Soutěže Lásky s Frekvencí 1 se účastní ti posluchači, kteří pošlou od 12. dubna do 22. května na adresu Frekvence1, Wenzigova 4, Praha 2 nebo na internetovou adresu: lasky@frekvence1.cz originální příběh svého seznámení na deset řádek.

Ing. Pavel Renčín
Propagace + PR
Tel: 02/57 001 108
Fax: 02/24 26 24 13
Mail: PavelR@evropa2.cz

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .