Expresradio zachová současný formát!

radiotv22Majitel Expresradia Zdeněk Stehno dnes vzal zpět výpovědi, které před dvěma týdny dal čtyřem lidem z vedení této stanice. Do společnosti, která vlastní licenci Expresradia vstoupí nový investor a současný hudební formát bude zachován. „Ano, dnes jsem zrušil výpovědi Miloše Pokorného, Romana Ondráčka, Zoltána Janíka a Violy Gebauerové,“ uvedl pro RadioTV majitel rádia Zdeněk Stehno.

Do Expresradia vstupuje investor

Výpovědi, které před dvěma týdny dostali programový a hudební ředitel, šéf vysílání a moderátorka Viola, byly staženy a současný formát stanice bude zachován. To byla jedna z podmínek, které si stanovil nový investor. Potvrdil to Zdeněk Stehno, majitel společnosti 4S Production, která vlastní vysílací licenci.

Podle dobře informovaných zdrojů je oním investorem akciová společnost Assent Consulting Partners, která podle dostupných informací zatím není nijak propojena se současnými hráči na českém rozhlasovém trhu. Podle stejného zdroje trvala tato společnost na zachování stávajícího formátu a ke vstupu do Expresradia ji údajně vedla také podpora osobností českého showbusinessu ve vysílání Expresradia a výsledek podpisové akce RadioTV, do které se zapojilo více než 5000 lidí.

Do roka a do dne…

Asi nejdůležitější informací je fakt, že hudební formát se na Expresradiu měnit nebude, i nadále by hudební šéf Roman Ondráček měl pokračovat v současném trendu. Zachována bude i ranní show Francouzská spojka pod vedením Mišela Goše. Pohromadě by měl zůstat i celý tým Expresradia, ale k drobným programovým změnám pravděpodobně dojde.

Podle neoficiálních informací ovšem zpětvzetí výpovědí členů vedení rádia neznamená neomezenou podporu. Současný formát rádia by měl mít údajně zaručenu existencí do konce roku 2003. Pokud ani na počátku příštího roku v průzkumu poslechovosti neprokáže svou životaschopnost, tak lze očekávat podstatně dramatičtější změny.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .