Čtvrtníček odchází, přichází Sedláček

Petr Čtvrtníček se pro svoji časovou vytíženost rozhodl opustit rozhlasovou stanici Frekvence 1. Místo něj tak každé ráno po osmé můžete slýchávat právě Laďu Sedláčka. O koho se jedná? Laďa Sedláček se rozhodl kandidovat na post prezidenta ČR ve volbách roku 2008. Jeho osobitou kampaň můžete slýchávat v ranní show Frekvence 1.

Petr Čtvrtníček odstartoval svou rozhlasovou kariéru 4.září 2006. Byla to jeho první každodenní spolupráce s rádiem vůbec. Rubriku Mediální Hujer, v níž komentoval zajímavosti a bulvární zprávička ze světa showbusinessu, z nedostatku času (po pouhých sedmi měsících) prozatím ukončil. Poslední dny jste mohli slýchávat pouze reprízy.

Tento muž je znám především díky kultovní České sodě, dramatizací odposlechů fotbalových funkcionářů „Ivánku, kamaráde“, či parodií billboardové kampaně „Myslím to upřímně“. V současné době spolupracuje s internetovou „televizí“ Stream.cz na seriálu Gynekologie 2, kde hraje Dr. Šmuka. Frekvence 1 se s Petrem Čtvrtníčkem chtěla domluvit na další spolupráci, zatím se však dalších pokračování Mediálního Hujera nedočkáme.

Od pondělí 2. dubna vysílá Frekvence 1 příspěvky Ladislava Sedláčka, který kandiduje na funkci prezidenta v rámci prezidentských voleb 2008. Jeho předvolební prohlášení můžete na našem rádiu slyšet každý všední den ráno v Ranním expressu. K dispozici jsou i v sekci Podcasting na webu.“ To jsou jediná slova k novému členovi ranního týmu, která rádio uvádí. Jeho fotografii na webu Frekvence 1 nenajdete. V sekci Podcasting se místo ní objevuje pouze tajemná silueta.

Proč kandiduje? „Ve spektru potencionálních kandidátů chybí obyčejný člověk z lidu, člověk, který zná problémy na vlastní kůži. Domnívám se, že problémy znám a byl bych schopen je řešit“, říká ve svém prvním vystoupení na Frekvenci 1 Laďa Sedláček. Projev potencionálního prezidenta je velmi svérázný, vstupy začíná i končí pozdravem „Zdar jak sviňa!“ Na fóru Frekvence 1 jeho komentáře zatím velkou odezvu nevzbudily.

Bližší informace Frekvence 1 ještě neuvedla. Jakmile tak učiní, dozvíte se o této nové rubrice další podrobnosti.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .