Český rozhlas odstartuje pořad Hitparáda

radiotv22V sobotu 3. srpna 2002 uvede stanice Český rozhlas 1 – Radiožurnál od 20.05 hodin první vydání pořadu Hitparáda nejhranějších skladeb Českého rozhlasu, která bude informovat o novinkách i nejoblíbenějších písničkách ve vysílání veřejnoprávního rozhlasu. Zkrácenou verzi s názvem Ozvuky Hitparády Českého rozhlasu zařazuje do svého programu stanice Český rozhlas 2 – Praha. Hitparádu skladeb, které se nejčastěji objevují ve vysílání veřejnoprávního rozhlasu, vysílají rovněž všechny regionální stanice Českého rozhlasu.

Český rozhlas 1 – Radiožurnál bude Hitparádu živě vysílat vždy v sobotu od 20.05 do 20.40 hodin, Český rozhlas 2 – Praha uvede Ozvuky Hitparády Českého rozhlasu vždy ve čtvrtek od 0.30 do 1.00 hodin. Pořad bude moderovat Jitka Benešová.

V Hitparádě zazní písničky, které byly nejčastěji vysílány stanicemi Českého rozhlasu v uplynulém týdnu. Každý týden se v ní objeví tři novinky – dvě skladby nominuje Český rozhlas, jednu Svaz autorů a interpretů. Podrobné informace o Hitparádě nejhranějších skladeb Českého rozhlasu jsou k dispozici na internetových stránkách Českého rozhlasu na adrese http://www.rozhlas.cz/hitparada.

Mgr. Jaromír Studený
Oddělení komunikace
Český rozhlas

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .