Bonton Radio DeeJay má dvě show: ranní a odpolední

radiotv22Je Radio Bonton ještě Bontonem? Stále více se do popředí tlačí Radio DeeJay. Nejen v jinglech, ale i v novém logu. Ovšem italský majitel zavádí v tuzemsku nové a nevídané programové prvky. Pražské rádio pro mladé nyní sází na dvě denní rádiové show.

Boží show FM

Na Bonton Radio DeeJay se vrátila kultovní osobnost, která s tímto rádiem je opravdu spjata. Po epizodách na rádiích Zlatá Praha (dnes Fajn Radio) a City, je opět zpátky. Michal Viktořík (mj. zpěvák skupiny J.A.R.), známý také jako Michael V., se nyní prezentuje nově jako Michal Ví Sodoma. A zdatně mu sekunduje Milan Vó Gomora (Milan Vokáč).

Oba dva moderují novou ranní show, která se jmenuje Boží (po-pá 6-10 hod). A o čem je? Kdo zná Viktoříka, určitě se nebude divit. „Je to svižná radiosketch zábavička, která si dělá prdel ze všech předchozích i momentálních ranních show. Dělá to pestrým přehledem osob, které jsme už někde někdy slyšeli,“ chlubí se autoři a dodávají: „Každý den je jiný, neopakovatelný a něčím zvláštní. Jednou Mezinárodní den Krtků za dvě pade, jindy zas Den Masových vrahů, Den Odpuštění, Den Lásky, Den Závislosti, Den Štěstí, nebo Den Smrti…“

Pevnou součástí ranního magazínu je i nosný prvek Bonton Radia DeeJay. Nechybí tradiční nekonečné radionovely z Venezuely – Doňa Mimoňa, Chuan Perveréz, Don Seladon, Chuan Varlos.

DeeJay Time

Po vzoru zahraničních rádií Bonton Radio DeeJay zavedlo druhou, tzv. odpolední show. Připravují ji Honza Bažant a Martin Hájek pod názvem DeeJay Time (po-pá 15-18 hod). Je vysílána ve zcela jiném duchu, než-li ranní blok. Je to klidnější odpolední vysílání s pravidelnými rubrikami: Nekonečná venezuelská radionovela a Vadí Nevadí. Nechybí ani nezbytné soutěže, tak typické pro komerční rádio pro mladé.

Na závěr připomeňme některé večerní hudební speciálky, tedy pořady, kterých ja v českém éteru stále poskrovnu.
Každé úterý mezi 22-24 nabízí pořad Backspin muziku ve stylech Hip-hop, Soul, R’n’B, Funky a obsahuje také hitparádu Backspin Top 10.

Stejný středeční čas patří DJ Icemanovi. V první hodině posluchače čeká hitparáda První oficiální R´n´B Top 10 sestavovaná na základě hlasování českých R’n’B DJs. Další hodina je vyhrazena pro dva R’n’B sety uznávaných světových DJs.

Pondělky a čtvrtky pak připravuje Milan Kroužil, který v pondělí nabízí rozhovory, nové singly a DJ sety a ve čtvrtek v pořadu B.P.M. v akci míchá vždy čtyři minisety – Deep, house, progressive, drum´n´bass, techno a oldies mix.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .