Server RadioTV hledá externí redaktory

radiotv22Zajímá vás problematika rozhlasového vysílání, máte přehled o rádiích v jednotlivých regionech a umíte vyhledávat atraktivní témata? Přijmeme externí redaktory na pravidelnou spolupráci. Nutností je vlastní internet, výborná čeština a stylistika.

Zajímá vás problematika rozhlasového vysílání, máte přehled o rádiích v jednotlivých regionech a umíte vyhledávat atraktivní témata z tohoto oboru? Server RadioTV, který se věnuje rozhlasovému a televiznímu vysílání, přijme externí redaktory pro oblast rádií. Nutností je vlastní připojení na internet, výborná čeština a stylistika. Nabízíme honoráře okolo 300 korun za článek (podle hloubky a zajímavosti tématu). Nejde o hlavní pracovní poměr, spolupráce by probíhala především prostřednictvím internetu.

RadioTV má zájem o spolupracovníky z Prahy i ostatních regionů. Od regionálních redaktorů požadujeme dobré znalosti o místních rádiích, jasnou snahu o objektivitu a nestrannost, schopnost nalézt zajímavé téma a kvalitně ho zpracovat. Pražští spolupracovníci by se měli dobře orientovat v celoplošných a pražských stanicích, mediazastupitelstvích a poslechovosti. V regionech bychom uvítali také spolupracovníky, kteří by psali články o lokálních a regionálních televizích, jejich kooperaci s celoplošnými stanicemi, o vlastnických a personálních změnách, programu, apod. Začínajícím redaktorům nabízíme zázemí v podobě dobrých kontaktů.

Kromě klasických zpravodajských článků máme zájem o rozhovory, komentáře, analýzy, ankety a úvahy. Vycházíme z naprosté nezávislosti na jednotlivých mediálních skupinách, které se pohybují v oblasti rozhlasového a televizního vysílání. Naši spolupracovníci by proto měli mít stejný zájem jako my: informovat nestranně a objektivně o všech příjemných i nepříjemných událostech, jít k jádru problému a rozebrat ho pokud možno ze všech úhlů pohledu. Rozhodně se chceme vyvarovat opisování od regionálních médií a lobbistických článků, které nemají na RadioTV místo.

Pokud máte zájem s námi spolupracovat, zašlete na adresu potucek@radiotv.cz svůj životopis a jeden či dva články na ukázku. Na všechny nabídky odpovíme v horizontu dvou až čtyř týdnů.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .