RadioTV má nového šéfredaktora

Novým šéfredaktorem odborného serveru RadioTV o elektronických médiích a digitálním vysílání se od poloviny března stal Juraj Koiš. Na pozíci střídá Radka Dreslera, který bude nadále odborným redaktorem serveru.

Koiš je jedním ze zakládajících členů redakce RadioTV v ČR i na Slovensku. Od řijna 2001 vedl slovenskou odnož projektu, který se specializuje na informace o rozhlasovém, televizním a digitálním vysílání. V polovině března 2008 se Koiš stal šéfredaktorem obou jazykových mutací RadioTV, které se budou rozvíjet společně. Předchozí šéfredaktor RadioTV.cz Radek Dresler bude nadále odborným redaktorem serveru.

Dlouhodobým úkolem nového šéfredaktora je posilnění pozice RadioTV na českém a slovenském trhu, i rozšíření obsahové stránky projektu. Podrobnosti o připravovaných změnách se čtenáři dovědí ze společného rozhovoru obou šéfredaktorů, který vyjde tento týden na stránkách RadioTV.cz a RadioTV.sk.

Server RadioTV vznikl v roce 1999 pod názvem Radia.cz jako internetový magazín specializovaný na rozhlasové vysílání. Od roku 2001 rozšířil své působení o informace z televizního světa, později přibyla i sekce o digitálním vysílání. Na Slovensku měl projekt podobný vývoj – od roku 2001 fungoval pod názvem Radioweb.sk – později došlo k sjednocení názvu i obsahového zaměření s českým projektem RadioTV.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .