Na Frekvenci 1 míří Petr Čtvrtníček

Frekvence 1 od pondělka posílí svůj tým šoumenů. Posluchači Frekvence 1 si mohou jeho rubriky nazvané Mediální Hujer poslechnout vždy každé ráno mezi osmou a devátou hodinou ranní a podle vyjádření vedení stanice v nich Petr Čtvrtníček svým osobitým způsobem komentuje zajímavosti a bulvární zprávičky ze světa showbusinessu.

Rubriky Petra Čtvrtníčka budou zařazeny do poslední hodiny čtyřhodinové ranní show Krásné ráno, národe!, kterou moderuje Tomáš Kraus. „Můžu si tak přes mikrofon Frekvence 1 sáhnout na lidi, kterých bych se jinak ani nedotkl,“ komentuje svou novou práci Petr Čtvrtníček.

„Petr Čtvrtníček je pro Frekvenci 1 absolutně unikátní úlovek – navíc je to úplně poprvé, kdy se tenhle mediální terorista rozhodl k dlouhodobé spolupráci s rádiem,“ zdůrazňuje Barbora Tachecí, ředitelka programu Frekvence 1. „Vedle Jana Krause, který už je dlouhodobě v týmu Frekvence 1, patří Čtvrtníček rozhodně ke špičce.“

Kromě Petra Čtvrtníčka si mohou posluchači v ranní show Frekvence 1 naladit každý den i další známé osobnosti – Halinu Pawlowskou v pořadu Špeky, Budíček Petra Jablonského, snídani Petra Novotného nebo Jana Krause s blondýnou. Frekvenci 1 nedávno posílili také Miroslav Macek nebo Ondřej Neff.

Petr Čtvrtníček je vedle svých filmových rolí známý především díky vystupování v kultovní České sodě, dramatizací odposlechů fotbalových funkcionářů „Ivánku, kamaráde“ či parodií billboardové kampaně „Myslím to upřímně“. Kromě práce na své nové rubrice na Frekvenci 1 v současné době zkouší novou inscenaci v Divadle Na Zábradlí, s Jiřím Lábusem připravuje podzimní turné Ivánka po českých a moravských věznicích a opravuje svou v pořadí již sedmou loď – tentokrát to je remorkér Ústí.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .