Únorové promo – trojité vyznání a osudová přiznání

Přiznání jak z pořadu Tabu teď přináší berlínské rádio rs2. Promotions se ale tento týden upnula hlavně na dvě jiné akce. Jednak na Valentina a pak také na masopust, který zatím čeští promomanažeři dostatečně nedoceňují. Krom toho stále běží na řadě stanic Tajemný zvuk a další nám dobře známé soutěže, které se s menšími či většími obměnami stále opakují.

K čemu se přiznáte?

Tuto otázku položilo svým posluchačům berlínské rádio rs2. To k čemu se posluchači přiznají, bude celý příští týden tvořit náplň ranního vysílání. Motto projektu je Berlíňané se přiznávají a celý Berlín poslouchá. Posluchači se opravdu přiznávají k nevšedním věcem. Jeden mladý muž například povypráví o tom, jak vystoupil z civilizace, žije v jeskyni v Andalusii nebo v lese v Braniborsku. Jedna šťastně vdaná Berlíňanka zase pohovoří o tom, jak si vydělává peníze sexem po telefonu.

Na akci upozorňují plakáty po celém Berlíně. Na nich jsou napsaná některá přiznání. Jsou psaná jakoby ze slov vystříhaných z novin. Objevují se tu tyto nápisy: Titul doktor jsem si koupil. Podvádím svoji ženu s její matkou. Pracuji na RTL, ale potají poslouchám rs2. Jezdím ve Ferrari a pobírám sociální dávky.

Vyznání lásky jaké se opakuje jednou za sto let

Vyznání lásky, které se opakuje jednou za sto let, uspořádala hned tři média současně. Noviny, televize a rádio. Stanice ffn připravila pro vítěze své soutěže jedinečnou cenu. A to Valentínku na jakou obdarovaná nikdy nezapomene. Vítěz byl vylosován z celkem pěti tisíc zájemců. Pětadvacetiletý Torsten Luttmann sdělil své vyvolené šestadvacetileté Daniele, že ji miluje všemi třemi výše zmíněnými médii.

Danielu vzbudil v přímém přenosu ranní moderátor ffn Franky a jeho kolegyně Susan. Daniela byla dost zaskočená. Moderátoři ji vyzvali, aby si otevřela Nordwest-Zeitung. Tam byl přes celou stránku inzerát se vzkazem, který Daniele napsal Torsten. Přede dveřmi už ale čekal štáb televize Sat1. Když se z rádia ozval speciální reklamní spot, který Torsten sám namluvil a byl opět vyznáním lásky, neudržela už Daniela slzy dojetí.

Reportáž pak běžela v odpoledním vysílání televize Sat1, onen zmiňovaný spot se ten den vysílal v rádiu ještě několikrát. Na webu rádia se objevila stránka s láskyplným inzerátem ke stažení ve formátu pdf a spot jako mp3.

Tričko z plakátu

Trička berlínského rádia JAM FM jsou v těchto dnech k dostání úplně zdarma v celém Berlíně. Stačí se jen pozorně dívat na plakáty. Na některých je totiž přilepené tričko s logem rádia. Kousek od sloupu stojí nenápadná promotérka, která je doplňuje. V ulici Chausseestrasse tak za čtyři hodiny zmizela čtyři trika. Jak nenápadně se snaží si reklamní oděv někteří přivlastnit, snímá kamera. Video je pak k vidění na platformě Youtube.com.  Ten kdo nemá takové štěstí, aby se zrovna dostal k plakátu s tričkem, může si ho zakoupit v obchodě JAM FM Brand store ve čtvrti Berlin Mitte.

Karnevalová rádia

Lokální rádia v Porýní nabízí po nynější čas karnevalů a masopustního veselí dva karnevalové speciály. Na svých webových stránkách vysílají stanice 100% Jeck a 100% Party. Jeck přináší karnevalovou hudbu, kolínské hity a klasiku. Party zase hudbu, která se hraje na zábavách.

Masopustní vlak

Hit Radio FFH vypravilo 14. února masopustní vlak. Na palubě nechyběl ani zpěvák Mickie Krause. Jeho písně poslouchala stovka posluchačů FFH, kteří měli to štěstí, že se do vlaku dostali. Cestu jim zpříjemňovali i tanečnice samby a moderátor FFH Michael Münkner. Druhý den vyrazil pro změnu ženský masopustní vlak. Ten doprovázely moderátorky Uta Schmidt a Andrea Weber. A protože o víkendu budou řadou měst procházet masopustní průvody, vyrazí na něj i reportéři FFH, kteří o nich budou informovat v živých vstupech.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .