Rádio Hey Sever rozjíždí moderovaný program

Dnes o půlnoci na libereckých frekvencích 95,5 a 97,1 a českolipské 103,3 dohrála smyčka zkušebního vysílání a Michal David písničkou Decibely lásky zahájil řádné vysílání Rádia HEY Sever. Hudební profil stanice už mohli posluchači poznat z „ochutnávkového“ playlistu vysílaného ve smyčce v minulých dnech – důraz je kladen na českou a slovenskou muziku od 70.let, ze zahraniční pochází jen každá pátá písnička.

Aktuální playlist odpovídá (alespoň zatím) pražskému Heyi, ale postupem času by do něj, podle licenčních podmínek, měly přibýt písničky místních kapel. Mezi moderátory se objeví hlasy z obou místních rádií, která ukončila vysílání: z Euro K uslyšíme každé všední ráno Míru Michálka (teď moderoval Ranní odpich na rádiu Kiss Delta), o víkendech a svátcích by se měl za mikrofonem objevit Honza Jahoda; z Trianglu pochází dokonce programový šéf libereckého Heye – Jirka Sýkora.

Předchozí stanici na těchto frekvencích připomíná kromě podobné cílové skupiny a některých moderátorů i hlas Alexeje Pyška v jinglech, přičemž zvukový obal je stejný jako na pražském Heyi a pracuje se sloganem: „Rádio HEY Sever – česky a nej!“
Letní program by měl být jednodušší, přes den každou hodinu zprávy, doprava a písnička na přání, večer si můžeme přát písničky celou hodinu. Od září Hey slibuje již plnohodnotný program, podobný jako v Praze či Pardubicích.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .