RadioTV spustil systém registrací uživatelů

radiotv22Diskuzní fóra jsou na serveru RadioTV asi nejkontroverznější službou. Někteří lidé si v minulosti pochvalovali naprostou svobodu a možnost četby zajímavých informací, ovšem spousta čtenářů si stěžovala na vulgárnost příspěvků, pomluvy a nemožnost identifikace pisatelů. Těmto hlasům jsme museli naslouchat, mnoho přispěvatelů se pod různými jmény vyžívalo v pomluvách a stalo se zajímavou tradicí, že pracovníci některých rádií pravidelně vychvalovali své pořady převlečeni za řadové posluchače.

Z výše uvedených důvodů jsme před několika měsíci přistoupili ke zrušení buttonu „Zakázat zveřejnění informací“ a řada diskuzních nešvarů se opravdu vytratila. Ani toto řešení ovšem není vyhovující, přece jen existuje řada slušných přispěvatelů, kteří chtějí konstruktivně diskutovat, ale svou IP adresu zveřejnit nechtějí. Většinou proto, že by mohli vyvolat pocit, že mluví za svého zaměstnavatele a ne za sebe.

Proto jsme po vzoru jiných internetových magazínů zprovoznili možnost registrace našich uživatelů. Zaregistrovaný uživatel získá možnost jednoduššího přispívání do diskuzí a pod jeho příspěvky se IP adresa jeho počítače neobjeví. Při registraci si můžete objednat také každodenní upozornění na nové články na RadioTV a do budoucna připravujeme pro registrované některé další výhody.

Okénko pro registraci najdete v levém sloupci pod nejlépe hodnocenými články.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .