RadioTV propadlo v mediálním bowlingovém turnaji

radiotv22Minulý týden v Praze proběhlo první kolo třetího ročníku mediálního turnaje v bowlingu, který pořádá internetový broadcaster ABradio.com. Vzhledem k tomu, že se turnaje poprvé účastnil tým serveru RadioTV, rozhodli jsme se zveřejňovat krátké zprávy o tomto turnaji.

Účast na letošním ročníku amaterského bowlingového turnaje nazvaného „Skoulení“ převýšila předchozí ročníky. Ačkoliv se tentokrát nedostavil tým Televize Nova, jedenáctka týmů na startu tuto absenci vyvážila. Kromě dvou týmů pořádajícího ABradia na dráhu nastoupily týmy Kiss 988fm, Radia Impuls, kabelového operátora UPC, Fajn Radia, internetového Radia Vnitro, Radia Kiss FM, časopisu Muzikus, Radia Beat a serveru RadioTV.

Každý tým je složen ze čtyř soutěžících, jejichž výsledky se sčítají, každé kolo je vyhlášeno samostatně a na konci roku jsou slavnostně předány hlavní ceny za celý ročník.

Nejvyššího součtu dosáhlo v prvním kole A družstvo pořádajícího ABradio s celkovým počtem bodů 536, na druhé příčce se umístil tým Fajn Radia s 524 body a třetí místo obsadila sestava rádia Kiss 98fm, jejíž členové dohromady zaznamenali 514 bodů.

Družstvo RadioTV nedopadlo podle vlastních představ, 350 bodů stačilo pouze na 9. příčku. Slibujeme, že příště to bude lepší.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .