Radio Kiss 98fm se dnes stalo ženským rádiem

Jen pár dnů poté, co se všechna mimopražská rádia sítě Kiss přeformátovala do kytarovější podoby, doznalo změny také pražské Radio Kiss 98fm. Úderem dnešní půlnoci se deklarovalo jako první rádio pro ženy. Podle slov ředitele stanice jde o největší změnu v historii rádia.

Zcela radikální změnou svého formátu projde během tohoto týdne pražské rádio Kiss 98 FM. „Změnili jsme úplně všechno – od většiny moderátorů přes program až po obal rádia,“ řekl ředitel Kiss 98 FM Jan Čadek.

Podle Čadka ukázaly výsledky průzkumů, že na pražském trhu chybí rádio zaměřené výhradně na ženy. „Chceme rádio koncipovat jako takový ženský magazín v éteru,“ zdůraznil Čadek. Upozornil zároveň, že se jedná o vůbec největší změny na Kissu za dvanáct let jeho existence.

Základem nového programu bude údajně romantická a pohodová hudba a mluvené slovo orientované právě na ženy. Čadek se ale rozhodně nebojí toho, že by na Kiss 98 FM zanevřeli muži, už proto, že budou zvědaví, co ženy opravdu zajímá. „Samozřejmě si od nového programu slibujeme posílení pozice na trhu a velmi kompaktní čitelnou a profilovanou cílovou skupinu,“ pokračuje Čadek.

Změnu image celé stanice podpoří outdoorová reklamní kampaň umístěná zejména na tramvaje, metro, letáky a prostřednictvím propagace Kiss Honda Teamem. Čadek je přesvědčen, že nový formát bude novou příležitostí zejména pro inzerenty, kteří doposud nemohli plně využít rádia k efektivnímu oslovení této cílové skupiny.

Pražské Kiss 98 FM se s novým formátem výrazně odliší od ostatních pražských stanic, ale také od regionálních rádií stejnojmenné sítě, u kterých programové změny proběhly před několika dny. O těchto změnách jsme informovali v článku Česko má téměř celoplošné rockové rádio!

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .