Rádio Hity uvádí narozeninovou show 3 ROKY HITŮ

radiotv22Olomouc, 10. dubna 2002 – Třetí rok svého vysílání oslaví olomoucké Rádio Hity svou již tradiční narozeninovou show, která letos proběhne v sobotu 13. dubna v Dance Hall Envelopa a ponese název „3 ROKY HITŮ“.

„Připravili jsme bohatý program, ve kterém se kromě diskotéky našich moderátorů objeví i zajímaví hosté,“ říká Filip Jančo, hudební šéf Rádia Hity. „Celý večer například zahájí módní přehlídka Fischer Collection a Věra Špinarová, před půlnocí vystoupí hudební skupina Ready Kirken, jejíž hit Zejtra mám svůj den boduje ve všech hitparádách, a po atraktivní soutěži nejkratších minisukní o kompletní Go sadu bude patřit závěr akce Bořkovi Slezáčkovi v roli diskžokeje.“

Rádio Hity začalo vysílat v roce 1999 na kmitočtu 94,4 MHz pro část území střední Moravy. Vloni posílilo svůj signál ve městě Olomouci kmitočtem 96,0 MHz a následně v Přerově kmitočtem 105,3 MHz. V současné době pracuje na zprovoznění dalších kmitočtů v Prostějově, resp. Vyškově s  cílem pokrýt technicky kvalitním signálem celé teritorium hanáckého regionu. Mladý hudební formát Rádia Hity, doplněný zpravodajstvím, oslovuje především věkovou skupinu mezi patnácti a čtyřiceti lety a stanice je v regionu známa také díky přitažlivým promo aktivitám včetně posluchačských soutěží.

Kontakt:
Valentina Mohelníková
Rádio Hity
Tel.: 068/522 93 01
Fax: 068/522 46 01
E-mail: promotion@radio-hity.cz

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .