Rádio Hey! slavilo první narozeniny

radiotv22V Praze Hey! týdně poslouchá již 62 tisíc lidí

Pražské Rádio Hey! oslavilo o víkendu své první narozeniny. Do štěrboholského Europarku dorazila celá řada známých gratulantů, takže kluziště uprostřed budovy doslova praskalo ve švech. S Rádiem Hey! přišli oslavit rok od zahájení vysílání někteří z těch, jejichž písničky Rádio Hey! hraje. „Není asi jediného významnějšího českého zpěváka nebo zpěvačky, který by v programu našeho rádia chyběl,“ říká jeho ředitel Radim Pařízek.

Rádio Hey! připravilo v Europarku zábavný program, ve kterém vystoupily jak vycházející hvězdy české popmusic jako Rebeka, tak i stálice jako Karel Černoch nebo dívčí trio Black Milk. Nechyběl ani pravý narozeninový dort, který slavnostně nakrojila kmotra Rádia Hey! Heidi Janků.

K prvním narozeninám dostalo Rádio Hey! i krásný dárek v podobě nových výsledků poslechovosti. Pražský Hey! zvýšil počet svých posluchačů na 62 tisíc týdně, předběhl řadu zavedených stanic a mezi pražskými rádii je již na čtvrtém místě v podílu na trhu. „Pražský Hey! nám dělá samou radost. Je jako dítě, které již za první rok pořádně povyrostlo,“ zářil dobře naladěný Radim Pařízek.

Pražský Hey! hraje pouze ryze českou a slovenskou hudbu posledních čtyř desetiletí. „Máme signály, že nás velice rády poslouchají i mladé maminky s dětmi. Poslouchají hudbu, kterou mají rádi a jejímuž jazyku rozumí i jejich děti,“ doplnil Radim Pařízek.

Marcela Buchtová

promotion manager

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .