Rádio Hey! Sever zahájilo zkušební vysílání

Rádio Hey! Sever, o kterém se do poslední chvíle nic nevědělo, zahájilo na severu Čech vysílání. V současné době jede test na vysílačích Liberec/Javorník (95.5 MHz/0,2 kW) a Liberec/Výšina (97.1 MHz/1 kW). Frekvence Česká Lípa/město 103.3 MHz (0,2 kW) je ještě tichá.

K této stanici jsme se snažili něco zjistit, ale bývalý ředitel Country rádia a současný Rádií Hey Jan Zilvar byl tajemný. „Chystáme tiskovou zprávu, tak Vám poskytneme všechny informace,“ sdělil stručně.

Stanice bude hrát s největší pravděpodobností stejný formát, jaký měl na začátku pražský Hey se sloganem „Ryze české rádio pro Prahu“. Tedy domácí a slovenské písničky. Motto rádia ze severu je – „Rádio Hey! – Česky a nej!“ a tento formát má velkou šanci na úspěch, v této lokalitě totiž žádná podobná stanice není, přitom stanice s touto hudební složkou jinde bodují. Zmiňme např. středočeský Blaník nebo ostravský Čas.

Síť stanic s názvem, které nabádají k výsknutí, pokrývá svým signálem lokality Brno, Čáslav, Havířov, Havlíčkův Brod, Hradec Králové, Chotěboř, Ostrava, Opava, Pardubice, Praha, Třinec, Třebíč a nově tedy i Českolipsko a Liberecko.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .