Rádio HEY Praha – Ježíškova nová adresa

radiotv22Pohádková nadílka, jaká tu ještě nebyla! Pro své posluchače ji obstaralo ryze české Rádio HEY Praha. Zvolilo to nejjednodušší řešení. Ježíška nastěhovalo přímo do svého studia. Na své nové adrese začal Ježíšek nadělovat už 8. prosince a vydrží mu to až do Vánoc.

Každý všední den pro vás má ukázky z nejhezčích českých pohádek a pokud budete poslouchat pozorně a zodpovíte správně pohádkovou otázku, bude pro vás hračka získat pohádkový filmový dárek na VHS či DVD.

Letos nemusíte nechávat dopisy pro Ježíška za oknem! Raději mu svá přání zašlete na záznamník 266 700 900 nebo SMS 777 957 777 přímo do Rádia HEY Praha. Ta nejhezčí přání pak budou po zásluze odměněna.

Ano, i Ježíšek jde s dobou a z rádia Vaše přání určitě uslyší. Nadílka bude skutečně bezedná. Tak proč by nezbyl nějaký dárek také pro vás?

Čas Vánoc je časem pohádek a kouzel, tak se společně s Rádiem HEY pokuste uvěřit, že dárky nenosí rodiče nebo přátelé, ale že je skutečně naděluje Ježíšek. A ten má pro následující týdny novou adresu: Rádio HEY Praha 95,7 FM.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .