Radio Gold je na světě!

radiotv22Je to tady. Po dlouhých přípravách  22. února ráno v 7.00 v Českých Budějovicích začne vysílat nové rádio. Na frekvenci 99.7 FM můžete naladit Radio Gold – rádio pro Vaše zlaté časy.

Náplní  orientováno na zlaté hity, na písně, které nestárnou a neprohrávají v souboji s novými hudebně-módními trendy.  Plné aktuálních českobudějovických zpráv by se mělo stát každodenním průvodcem obyvatel jihočeské metropole.

V programu narazíte každý den od šesté ranní na pořad Zlaté ráno, které Vás nejenom příjemně probudí, ale i zahrne všemi důležitými informacemi. Mezi desátou a jedenáctou hodinou každý  všední den  je na programu burza práce. Poslední dopolední hodina ve vysílání Radia Gold bude pravidelně vyhrazena nejdůležitější události dne. Odpoledne začne pravidelně písničkami na telefonická přání, čas mezi třináctou a patnáctou hodinou patří jihočeským tipům a zajímavostem nadepsaným společným titulkem Zlaté jižní Čechy. Po patnácté na posluchače „vyvalíme“ Zlatý voči. Pozvánky do kin, divadel a za sportem, lehký bulvár a ve čtvrtek i motoristický magazín. Kalendárium si poslechnete pravidelně od sedmnácti hodin.

Po osmnácté je na řadě pořad Zlato v hrdle, ve středu stále populární Kostitřas – hitparáda starých pecek a ve čtvrtek hodinka Czech made. Ve středu mezi devatenáctou a dvacátou hodinou vysílá Radio Gold Večerní klub, ve kterém si budeme povídat se zajímavými hosty. Hodina po desáté večer bude patřit Zlatým deskám a celá noc Zlatým snům.  O víkendu přidáme mimo jiné i magazín o zvířatech.

Roman Havel
promotion
Radio Faktor
České Budějovice
tel: 038 / 731 28 48
GSM: 0602 190 529

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .