Rádia ve společenské rubrice

O lidech z televize se dočteme na stránkách bulváru, ve společenské rubrice seriźních deníků i v řadě magazínů a týdeníků. O lidech z rádia se u nás moc nemluví. Německý Bild se ale rád zmíní o hvězdách z rádia. I lidé z regionálních stanic jsou totiž pro své posluchače osobnostmi, o kterých se chtějí něco dozvědět.

Setkání moderátorů

Německý bulvární deník Bild chtěl ve svém vydání pro Hamburg  nasbírat nějaké drby o hvězdách z místní rozhlasové scény. A tak uspořádali setkání populárních moderátorů. Na něm se sešli lidé, kteří o sobě vědí, znají se jménem, znají navzájem své hlasy z éteru, ale nikdy se neviděli. Reportéři Bildu se tady dozvěděli, že Jan Malte Andresen z NDR2 už končí, protože podle směrnic NDR můžou spolupracovníci na volné noze působit v tomto rozhlase jen deset let. Andreas “AC“ Clausen se zase pochlubil tím, že založil golfový klub. V jednom z hamburských hotelů se hraje na golfovém simulátoru. A John Ment se pro změnu pochlubil svými deseti tetováními.

Svatba

I u nás si můžeme všimnout, že se mezi sebou “párují“ lidé z médií. A když toto “párování“ skončí svatbou, tak pak máme najednou v éteru dva lidi stejného příjmení nebo nějaká slečna z jiného média najednou má příjmení někoho z éteru či naopak. Moderátor ranního vysílání Saských městských rádií (Radio Leipzig 91 Punkt 3, Dresden 103 Punkt 5 a další) André Hardt si bere svoji kolegyni Kristin. Své „ano“ si řekli v nádherné barokní zahradě. Nechyběla projížďka kočárem a také Andrého překvapení pro jeho milou. V drážďanské Zoo si mohla nakrmit slona. Na svatební hostině pak samozřejmě nechyběli hosté z rádia, i z jiných stanic, tiskový mluvčí atd. Ženichovi šel za svědka kolega, který pracuje v rádiu jako rosnička.

Rosnička v bikinách

Rosnička stanice ffn se rozhodla trochu nažhavit německé fotbalisty před jejich zápasem s Itálií. Sedmadvacetiletá Christina Haubold hlásila předpověď počasí oblečená v bikinách. Pohledem na její křivky se mohli potěšit nejen její kolegové přímo v rádiu ale také posluchači, kteří se na internetu podívali na záběry z webkamery ze studia.

Nejúplatnější Ital

Radio Hamburg se rozhodlo najít Itala, který by byl ochoten si na sebe nechat za úplatek vytetovat vlajku soupeře na šampionátu tedy Německa. Nakonec se jeden takový našel. Třiačtyřicetiletý Thomas Zambelli si nechal v ranní show Johna Menta vytetovat německou vlajku a za to dostal od Radia Hamburg úplatek ve výší 1 003,60 euro. Celá akce trvala pouhou hodinu.

Ukradená cedule

Minulý týden jsme Vás informovali o tom, že německý trenér Jürgen Klinsmann dostane vlastní ulici v obci, ve které vyrůstal a ve které začínal s fotbalem. Ranní moderátor big-FM Morgenhans ceduli předal starostovi a slavnostně ji vyvěsili. Na svém místě vydržela jen dva dny. Někdo si ji zřejmě vzal jako suvenýr. BigFM proto nechá udělat ceduli novou. Technické služby ji ale připevní takovým způsobem aby nebylo možné ji sundat.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .