Promonovinky: Trikoty pro sportovce nebo neckiáda

Za poslech rádia je možné vyhrát třídenní zájezd po městech Evropy. Jinde zase obdarují sportovní kluby dresy. A ve Vídni budou jezdit v neckách na Dunaji.

Plážový volejbal s mistry

Radio NORA přináší svým posluchačům beach party, při které budou vyhlášeni mistři zemského mistrovství ve voleyballe. Celý sportovní víkend doprovodí hudebně vítěz soutěže kapel NORA Oldie-Band-Wettbewerb 2006. V neděli o půl šesté večer nastoupí čerství mistři Šlesvicka-Holštýnska proti týmu posluchačů Radia NORA. Aby byli síly trochu vyvážené, nastoupí na straně mistrů jen dvoučlenný a na straně posluchačů šestičlenný tým.Kdo chce být jeho součástí, musí se telefonicky přihlásit a doufat, že bude vybrán.

Trikoty pro všechny

Radio SAW rozdávalo před fotbalovým šampionátem trikoty amatérským fotbalovým klubům. Celkem se přihlásilo přes 10 tisíc týmů. Novými trikoty podarovalo rádio 250 z nich. Akce ale pokračuje i teď. Teď už se trikoty nebudou rozdávat jen fotbalistům ale i házenkářům, basketbalistům a dalším celkům, které provozují nějaký míčový sport. Stačí se jen přihlásit přes internet nebo telefonicky a čekat na vylosování.

Fotbalové aktuality

94.5 Radio Cottbus přichází s novým sportovním pořadem o fotbale. Konkrétně o klubu FC Energie Cottbus. Na posluchače čeká každou středu od šesti do osmi večer Energie-Show. Sportovní expert  Radia Cottbus Markus Roder a tiskový mluvčí klubu energie spolu ve vysílání zpovídají hráče a členy realizační týmu. Prvním hostem ve vysílání byl manažer týmu Petrik Sander. Kromě fotbalových otázek pokládají i odlehčené otázky. Ptají se například na oblíbené zpěváky. Pro ty co nestihnou Energie-Show v éteru, je na internetových stránkách možné si vstupy z tohoto pořadu stáhnout.

Za letní hit na výlet

Za letní hit na výlet můžou letět posluchači rakouské stanice Antenne Vorarlberg. Kdo uslyší vybraný letní hit a zavolá, dostane letenku a může se vydat na třídenní cestu. Prvních 50 šťastlivců se podívalo do Vídně, Kolína nad Rýnem a Prahy. Další várka se může těšit na Hamburg, Štýrský Hradec a Berlín.

Neckiáda na Dunaji

Vídeňská stanice 88.6 si na druhé září připravila další v pořadí už třetí ročník Stadt Wien Crazy Crossing. Připraven je závod pro děti i dospělé. Jezdit se bude v originálních plavidlech. Ve vanách, na pneumatikách, na postelích, na čemkoliv. Stanoven je jen maximální rozměr 3×3 metrů, pohon pouze silou svalů a nejvyšší počet členů posádky včetně kapitána 6. Prominentní porota nebude hodnotit jen rychlost plavidel ale i jejich originalitu a také originalitu vystoupení a projevu posádek. Připraven je samozřejmě i doprovodný program. Startovné činí 25 euro. Vybrané peníze se použijí na konto Červených nosů, které podporuje zdravotní klauny. Ti se starají o dobrou náladu dětských pacientů v nemocnicích.

Na Hit Radiu FFH pokračují prázdninové hry

Hit Radio FFH pokračuje se svými FFHerienspiele. Každý víkend může určitý počet posluchačů osobně poznat jednoho z moderátorů a společně s ním zažít nevšední zážitek. Tuto sobotu 19. srpna se vybraní posluchači vydají společně se Silvií Stengerovou na vzduchoplavbu balónem.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .