Promonovinky: Radio rozdávalo posluchačům na ulici benzín a naftu

Inspirace pro nové promo se dá najít i při pročítání cen komodit na světových burzách. To by bylo terno, kdyby v Hamburgu bylo ropné ložisko, pomysleli si na jednom místním rádiu. A tak si jedno takové ložisko udělali. A posluchači z toho měli samozřejmě prospěch. Prospěch mají i ze spousty dalších akcí, které se na ně chystají. Protože stále se něco děje.

Ropa v Hamburgu

Oldie 95 objevilo první ropný pramen v Hamburgu. Tak se alespoň tvářilo při jedné ze svých únorových akcí. Ranní moderátor Martin Baum se převlékl za Šejcha Mehdiho al Martina Ráno a rozdával kolemjdoucím pětilitrové kanistry benzínu nebo nafty. A to mezi nádražím a čerpací stanicí. Kanistry byly vyvedené v barvách rádia Oldie 95, tedy žlutomodré.

Politická výchova

V Hamburgu se blíží komunální volby. Politiky trápí nízká volební účast. A Radio Hamburg se proto rozhodlo motivovat své posluchače, aby šli k urnám. Když bude účast alespoň 70% (naposledy před čtyřmi lety to bylo 68,7%) tak odučí vítěz voleb na jedné škole v Hamburgu hodinu politické výchovy. To slíbili v živém rozhovoru na vlnách Radia Hamburg. Rádio se snaží upozorňováním na tuto sázku přimět především mladé voliče k účasti ve volbách. Školy se už teď můžou hlásit. A když budou mít štěstí, tak budoucí starosta Hamburgu odučí jednu hodinu právě u nich.  Na internetových stránkách stanice jsou navíc informace o volbách, o kandidátech atp.

Kanál plný lásky

Specializované hudební kanály jsou teď in. Rádio FFH se po úspěchu s digitální a internetovou stanicí, která hrála masopustní songy, se teď rozjelo rádio se zamilovanými písničkami.  Důvod je nasnadě. Valentýn a navíc se blíží jaro, lásky čas. A tak začala vysílat stanice FFH-Lovesongs. Ta nabízí 24 hodin denně balady a zamilované písničky. Zamilované písničky se samozřejmě hráli na Valentýna i na klasickém FFH Radiu, které šíří svůj program terestricky.

Padá hvězda

Řada stanice teď uzavírá nejrůznější charitativní akce, které většinou začaly v předvánočním čase.  Radio Salü připravilo hvězdný déšť. Od listopadu do ledna se tak podařilo nasbírat  přes 150 tisíc euro, které pomůžou dětem v nouzi.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .