Promonovinky: Hesensko na bruslích

Fotbalové mistrovství světa už odeznívá. Teď jsou hlavním lákadlem prázdniny a dovolené. S tím je spojené i počasí a třeba také taková volnočasová aktivita jako je jízda na kolečkových bruslích. Rakouské rádio Kronehit hledá nejerotičtějšího plavčíka Rakouska.

Hesensko na bruslích

Podobně jako si například východočeské Pardubice zavedly pro inline-bruslaře akci Město na bruslích, rozhodlo se hesenské veřejnoprávní rádio pro mladé hr3 uspořádat akci Na 4 000 kolečkách Hesenskem. Zhruba 500 jezdců se vydá na turné na kolečkových bruslích. Startuje se ve středu 19. července a dojezd do cíle je v neděli 23. července. Vyráží se z Frankfurtu a cílem je Niederkaufungen. Přihlásit se je možné jednoduše na internetových stránkách stanice. Přihlásit se můžou jezdci starší 18ti let, kteří jsou schopní denně urazit okolo 65 kilometrů. Účast není zadarmo.  Každý musí zaplatit 199 euro. Za to má ale zajištěné ubytování včetně snídaně, dopravu zavazadel, pojištění proti úrazu a tričko. Ten kdo chce jet jen jeden den, zaplatí 30 euro. V tom je zahrnuta doprava zpátky do místa výjezdu, pojištění a tričko.

V místě dojezdu bude vždy připraven program v podobě diskotéky. Kromě regionálních skupin se představí i DJs z hr3. První večer zpestří hvězda ranní show Mirko Förster. I v další dny tady vystoupí hvězdy hr3. Pro ty, kteří nebudou moct být živě u toho, připraví televizní stanice hr-fernsehen ty nejzajímavější záběry v sestřihu, který uvidí diváci na obrazovce.

Vše o počasí

Celý čtvrtek 13. července se hr3 věnovalo počasí ve všech možných turistických letoviscích. Jak je konkrétně na jakém místě si mohli posluchači zjistit na speciální telefonní lince. Kromě toho se i témata vstupů točila kolem počasí. Posluchači se tak třeba dozvěděli, proč rosnička musí lézt v zavařovací sklenici po žebříčku, co se stane, když letadlo vlétne do bouřky a jak to že rorýs spí v letu.

Nejerotičtější plavčík

Rakouské rádio Kronehit hledá nejerotičtějšího plavčíka Rakouska. Tady už nejde využít jen vlastního rádia. Dopomoct musí i internet. Na něm jsou vystavené fotky a videa jednotlivých plavčíků. Finalisté se pak představí v televizi na RTL II.

Vystřel si svoji Fabii

V rakouské spolkové zemi Vorarlberg uspořádala stanice Antenne Vorarlberg mistrvoství světa v kopané. Po pět sobot, kdy probíhalo fotbalové mistrovství světa, se mohli zájemci pokusit strefit míčem z jedenáctimetrové délky do kufru nové Fabie. Během určitého času musel hráč nastřílet do kufru auta co nejvíc gólů. Vítězem nové škodovky se nakonec stal devatenáctiletý Dominic Mahren.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .