Promonovinky: Bodový systém OHRbit

Posluchači Hitradia OHR také sbírají body za radary. Za tyto body ale nepřijdou o řidičák, ale naopak si ještě můžou zajít na koktejl, někam letět nebo třeba jít na dostihy. I to nabízí speciální bonusový program této stanice. FFN si zase pro změnu připravilo víkendové sportovní aktivity se svými moderátory.

Šance pro Jacqueline

Jacqueline je obyčejná čtyřletá dívka z Brazílie, která trpí mozkovým tumorem. Potřebuje proto speciální péči, která stojí 2 tisíce euro měsíčně. Její rodiče si tak nákladnou péči nemůžou dovolit. Teď na ni přispěli posluchači stanice ffn. Posluchači z celého Dolního Saska věnovali celkem 36 tisíc euro. Firma ZAG z Hannoveru darovala dokonce 10 tisíc euro. Za to její zaměstnanci obdrželi od Jacqueline trikot s podpisy všech hráčů brazilského fotbalového národního týmu. Sbírku uspořádal spolek Hörer helfen – Posluchači pomáhají, který existuje od 27. ledna 1998 při rádiu ffn, které ho založilo. Spolek všechny získané peníze rozdělí potřebným. Pracuje totiž bez jakýchkoliv nákladů. Všechny náklady na vlastní provoz organizace hradí rádio ffn.

Všichni na Mallorcu na Labi

Malle für Alle – Mallorca pro všechny. To je akce Radia Hamburg, které začátkem srpna přinese atmosféru slunných ostrovů do města na vtoku Labe do moře. 4. a 5. srpna se  Fischauktionshalle změní v pláž na Mallorce. Kvůli tomu se sem bude muset navézt 540 tun jemného písku. Uvnitř i venku nebudou chybět  palmy, coktailbary, sangriaoáza, plážové koše s výhledem na Labe a další nezbytné rekvizity, které pomohou vytvořit tu pravou plážovou pohodu.

Chybět nebude ani hudba a spousta her a soutěží. Třeba v tancování nebo karaoke. To všechno ale nebude zadarmo. Na akci se totiž platí vstupné a to 12 euro. Členové Klubu Radia Hamburg ušetří za vstupenku 2 euro. Celou akci zajišťuje dceřinná společnost Radia Hamburg More Events.

Prázdninové hry s FFH

FFHerienspiele – Prázdninové hry právě začínají. Moderátoři FFH lákají posluchače, aby se s nimi vydali za aktivitami, které je baví. Například Daniel Fischer zve na vodní lyžování. Se Silvou Stengerovou můžou zájemci letět balónem a s Johannesem Schererem skákat padákem. Každý den od pondělí do pátku budou moderátoři představovat své aktivity a v sobotu nebo v neděli je pak provozovat. Každý týden vyjde řada na jednoho. Společně s daným moderátorem si bude moct zasportovat 30 vybraných zájemců, kteří se přihlásí přes internet. Jako první čeká posluchače jízda na kánoi s Andreou Weber.

OHRbity

Hitradio OHR si pro své posluchače připravilo speciální bonusový program. Podobně jako třeba u aerolinií nebo telefonního operátora sbírá zákazník body, které pak může využít při nákupu některých služeb nebo zboží či v případě benzínky třeba u myčky, má svůj bonusový program i Hitradio OHR. V těchto dnech začala sbírat své OHRbity už pětitisící posluchačka. Jako gratulaci dostala 500 bodů a dvě vstupenky na open-air festival Hitradio OHR Summersplah. A navíc si ještě může vybrat dvě letenky dle vlastního výběru u společnosti Germanwings. Tyto nízkonákladové aerolinky jsou totiž jedním z partnerů projektu OHRbit. Body posluchači sbírají za to, že hlásí do dopravního zpravodajství, kde jsou radary, volají informace o tom, jaké je kde počasí nebo se účastní různých anket atp. Dalšími partnery kromě Germanwings jsou ještě Golfový klub Urloffen, Coyote Bar nebo dostihové závodiště Baden Baden.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .