Promoakce doma v ložnici i ve vodách Labe

Hitradio FFH uspořádalo akci, která se odehrávala především v ložnicích posluchačů. A šlo v ní o zvýšení porodnosti. BB-Radio chce zas bonbónky přimět řidiče k tomu, aby si dávali pozor na děti, kterým v Německu začíná škola. A jedna mladá moderátorka Antenne Bayern si trošku zahrála na Zdeňka Srstku a Martu Kubišovou a rozhodla se pomáhat zvířátkům v útulku.

Bonbónový radar

Tato akce se podobá našemu Jezdíme s úsměvem, kdy děti rozdávají sladká jablíčka a kyselé citrónky. V televizi se zas párkrát objevil Antiradar, který české řidiče odměňoval za to, že jeli správnou rychlostí. BB-Radio-Bonbon-Blitzer ale zorganizovalo svoji akci. V první školní den, který je v Německu dřív než u nás, bude rozdávat bonbónky. Ty dostanou řidiči, kteří pojedou správnou rychlostí. Policisté se přitom bude šoférů ptát: ?Víte co jste spáchal dobrého?“ Z míst, kde budou tyto hlídky, budou pravidelně přinášet vstupy reportéři stanice.

Hon na plakáty

Pořádá RPR1. To vyvěsilo celkem 2 200 plakátů s ranním moderátorským duem, kterým je Kunze a Kati. Kdo zavolá ve správný čas do studia a nahlásí místo, kde se takový plakát nachází, vyhraje. Už jen za to, že se dovolá, dostane 100 euro. Pokud řekne ulici, číslo domu a město, kde visí plakát a nikdo před ním ještě právě tuto plochu nezmínil, má dotyčný deset tisíc euro v kapse. Soutěž začala 23.8. a skončí. 15.9. Denně se hraje od šesti ráno do šesti večer, v neděli se nesoutěží. Ve všední dny vyzývají moderátoři k zavolání přibližně osmnáctkrát, v sobotu čtrnáctkrát.

Zajímavé jsou herní podmínky, které jsou podrobně zpracované a vystavené na webu rádia, což v našich zemích nebývá úplnou samozřejmostí. Píše se tu mj. i o tom, že ze soutěže jsou vyloučeni ti, kteří používají různá technická zařízení, která jim umožňují opakovaně vytáčet dané číslo, či je jinak zvýhodňují před jinými volajícími. Kromě notorických volačů, jsou samozřejmě ze soutěže vyloučení pracovníci rádia, jejich blízcí atd.

Co uděláte pro…

Tento formát je známý i u nás, informujeme proto jen o tom, co jsou posluchači Radia Hamburg schopni udělat pro dva VIP-lístky na koncert Gwen Stefani. Christina a Susann (26 a 24) let skočily nahé do Labe. Guido se zas převlékl za svoji oblíbenou Gwen a takto zpíval na ulici. Musel se přitom oholit úplně na celém těle.

V ranní vysílání si posluchači mohli poslechnout i rozhovor se zpěvačkou Gwen Stefani. Ten je nyní ke stažení na webu. Mj. tu padla otázka, co Gwen udělala kdy ztřeštěného. Posluchače, kteří vyhrají lístky, odveze na koncert limuzína a na místě se můžou těšit samozřejmě i na bohaté občerstvení.

Nejhezčí světový rekord Hesenska

Před několika lety jsme tu psali o akci 1 000 dětí pro Vídeň. Ta chtěla zvýšit porodnost v rakouském hlavním městě. Účastníci (1 000 párů) spolu prožili nádhernou romantickou večeři a pak noc v luxusním hotelu. Vše šlo na účet rádia 886supermix. Trochu levnější variantu teď zvolilo Hit Radio FFH.

To lákalo své posluchače: Přijďte 23. srpna, ale zůstaňte doma. Cílem bylo plodit děti. Někteří se dokonce registrovali na internetu, takže rádio mělo i přehled o tom, kdo se hodlá tuto noc věnovat plození dětí. Rádio v tento den přizpůsobilo tomuto záměru, o kterém mluví jako o Nejhezčí noci nebo nejhezčím světovém rekordu Hesenska, svůj program. Po celý den radili odborníci, jak má vypadat ložnice, ve které se rozhodne pár dítě počít, jaké prádlo je vhodné, specialistka na feng šuj radila, jak si zřídit ložnici v duchu pravidel feng šuj a astroložka zas předvídala, jaké budou děti, které budou v tento den zplozené. Navíc nechyběla anketa, kde jste zplodili svého potomka a také ankety s přihlášenými účastníky.

Chcete mě?

Ranní moderátorka Antenne Bayern Arlett Drexler se rozhodla, ze upozorní na to, v jak špatných podmínkách žijí některá zvířata, která jejich majitelé opustili. Sedmadvacetiletá moderátorka se rozhodla se zavřít do jednoho z útulků a nevyjít z něj, dokud se nepodaří všem mazlíčkům najít nového  páníčka nebo paničku. Kočky, psy a další tvory nabízela prostřednictvím rádia v živých vstupech. A podařilo se. Útulek ve Schwandorfu zeje prázdnotou.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .