Prohlášení majitele rádia North Music

radiotv22Dnes ráno, krátce po sedmé hodině vnikla násilně do prostor odkud vysílá rádio North Music a také rádio Labe mladá, asi 29letá žena. Prostřílela se prosklenou částí uzamčených vchodových dveří a na chodbě prý křičela, že všechny postřílí. S legálně drženou pistolí chtěla vniknout do vysílacího studia rádia North Music, kde v tuto ranní dobu vysílají dva moderátoři a zprávař. Jednoho z nich těžce zranila a druhý byl pořezán skleněnou výplní u studia. Ženu duchaplně odzbrojil pořezaný zaměstnanec rádia a těžce zraněnému kolegovi ostatní poskytli první pomoc.

Naši zaměstnanci plnili stoprocentně své pracovní povinnosti a v dané situaci se zachovali velmi profesionálně, za což jim děkujeme. Jedinou naší starostí je to, aby se náš těžce zraněný kolega brzy uzdravil.

Já jsem se na místo dostavil ihned po telefonátu a informaci o tom co se stalo. Bylo to krátce po půl osmé. To už byli na místě vyšetřovatelé a technici.

Učinili jsme kroky k dokonalejšímu zabezpečení a prostory budou střeženy.

Tento čin velmi odsuzujeme a nedokážeme pochopit, co mohlo být jeho motivem. Další informace z naší strany by byly pouhou spekulací. Více se určitě dozvíme od Policie ČR, která tento dnešní čin vyšetřuje.

Radio v současné chvíli vysílá provizorně, to znamená, že muziku, reklamní bloky a některé rubriky odbavuje počítač a vysílání bude obnoveno v plné šíři, po ukončení vyšetřování a zajišťování stop v prostorách rádia, což bude asi v 15 hodin.

Miroslav Hašek

majitel a jednatel

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .