Personální změny ve vedení v RadioNetu

radiotv22Vážení obchodní přátelé,

rádi bychom vás informovali o změnách, které nastaly s příchodem nového roku v RadioNetu. Dne 2.1.2002 Jiří Lichý a Miroslav Machek oznámili svůj záměr ukončit působení v RadioNetu a věnovat se založení vlastní společnosti.

Jiřímu Lichému vyšla společnost RadioNet vstříc a uvolnila jej již k datu 4.1.2002. Funkci prozatímního ředitele bude zastávat Radovan Vaškovič, jednatel RadioNetu. Miroslav Machek setrvá ve své funkci až do jmenování nového obchodního ředitele, výhledově konec dubna.

Naše společnost je na jednu stranu smutná, že odcházejí dva výkonní zaměstnanci, ale na druhou stranu potěšena faktem, že snaha posunout se ve svém pracovním životě dál, byla důvodem jejich odchodu.

Radovan Vaškovič
jednatel RadioNet vaskovic@radionet.cz
Velice si vážím přístupu vedení společnosti k celé záležitosti. Díky pochopení svých nadřízených se mohu již od zítřka plně věnovat rozvoji a založení vlastní firmy. V oblasti prodeje reklamy se budu pohybovat i nadále. Rád bych ujistil všechny klienty, agentury a samozřejmě rádia zastoupená v RadioNetu, že se na spolupráci a fungování RadioNetu vůbec nic nezmění. RadioNet nestojí na lidech ale na principech a tyto principy se v žádném případě nemění. Pokud bude kdokoli z vás chtít si o celé záležitosti se mnou promluvit, jsem vám kdykoli k dispozici buď na telefonu 0602 302 254, nebo e-mail lichy@seznam.cz , e-mailová adresa lichy@radionet.cz je již mimo provoz. Všem vám děkuji za spolupráci a již teď se těším na další.

Děkuji

Jiří Lichý

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .