Nový Mediaprojekt potvrdil startovní úspěch Rádia Hey!

radiotv22Dnes zveřejněné výsledky oficiálního průzkumu poslechovosti českých rádií potvrdily startovní úspěch rádií Hey. „Celková týdenní poslechovost, která dosahuje u všech tří rádií vysílajících pod hlavičkou Hey 151 tisíc posluchačů týdně, je důkazem, že jsme se v našich regionech dobře zabydleli“, uvedl šéf projektu Rádia Hey! Radim Pařízek v reakci na aktuální výsledky poslechovosti.

Rádiím Hey se úspěšně podařilo překonat specifické a kritické letní období, kdy řada velkých rádií v poslechovosti výrazně ztratila. Období dovolených a především odjezdů do zahraničí se vždy výrazně projevuje poklesem poslechovosti. U rádií Hey se neprojevil ani další letošní výrazný letní trend – úbytek střední a starší generace posluchačů.

„Po prvním měření poslechovosti nás novináři označili za štiku mezi rádii. Dnes jsme se posunuli výrazně dále. Naše dva rockové formáty i pražský formát české písničky jsou stabilní součástí rozhlasového trhu“, dodal Radim Pařízek.

Rádio Hey!, které si dalo za cíl vytvořit v éteru alternativu etablovaným radiovým sítím nadnárodních broadcasterů, vysílá v Praze na frekvenci 95,7 FM, v Brně na frekvenci 96,8 FM a v Ostravě na 94,7 FM.

Marcela Buchtová

promotion manager Radio Hey

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .